Iedz. skaita prognoze 2030.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 32 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

5 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 vietas "Mēs - Talsiem un novadam"
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "Talsu novada attīstībai", "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
Ziņas
Vairākās pašvaldībās jaunā apkures sezona sāksies ar vecajiem tarifiem; uzņēmēji bažījas par zaudējumiem
Kaut arī jaunā apkures sezona jau klauvē pie durvīm, ne visās pašvaldībās siltumapgādes uzņēmumi to sāks ar paaugstinātiem tarifiem. Tarifu projekti vēl ir izskatīšanā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK). Pašvaldībās bažījas, ka tas uzņēmumiem radīs zaudējumus, kas var ietekmēt pašvaldību budžetus. Uzņēmumi šajā situācijā meklē dažādus risinājumus. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Mērsraga ostā revidenti aicina prēmijas maksāt pārdomātāk
Latvijas mazās ostas Valsts kontroles redzes lokā nonākušas pirmo reizi. Talsu novadā tās ir divas – Rojā un Mērsragā. Lai gan vairāk nesakārtotu lietu ir tieši Rojā, no revidētajām mazajām ostām mērsradznieki vienīgie Latvijā izmaksājuši sev prēmijas. Piecos gados summa sasniegusi 181 tūkstoti eiro. Valsts kontrole atzina, ka tas nav pārkāpums, bet tomēr aicina iedzīvotāju naudu tērēt pārdomātāk.
Deivids Bovijs un Silvestrs Stallone Talsos – fotogrāfa Ulvja Alberta darbu izstāde
No otrdienas, 20. septembra, Talsu novada muzejā būs skatāma latviešu izcelsmes amerikāņu fotogrāfa Ulvja Alberta personālizstāde, kas fotogrāfa 80. jubilejas gadā tapusi sadarbībā ar mākslas galeriju "Birkenfelds". Pasaulē Ulvis Alberts zināms ar amerikāņu aktieru, mūziķu un sabiedrībā pazīstamu personību portretu fotogrāfijām, viņš fotografējis rakstnieku un dzejnieku Čārlzu Bukovski, mūziķus Deividu Boviju, Džimiju Hendriksu, kinorežisoru Stīvenu Spīlbergu un citas pasaules slavenības. Daļu no unikālajām fotogrāfijām tagad varēs aplūkot Talsu novada muzejā.
Uzņēmēja Talsu novadā neizpratnē par niecīgo atbalstu Ukrainas bēgļu izmitināšanai
Lai gan par bēgļu izmitināšanu viesmīlības nozarei valsts bija paredzējusi atbalstu, ne visi uzņēmēji to varēja saņemt, lai nosegtu neiegūtos ienākumus. Kāda uzņēmēja Talsu novada Kaltenē norādīja, ka atbalstam nolēmusi pieteikties brīdī, kad sapratusi, ka krasi aug energoresursu cenas. Taču pašvaldība viņas pieteikumu vērtējusi tik ilgi, ka pabalstu varējusi izmaksāt vien par nedēļu.
Talsos notikusi pirmā Spānijas kailgliemežu lasīšanas talka
Talsu novads šogad aktīvāk iesaistās cīņā ar kailgliemežiem – pirmo reizi piecās publiskās teritorijās Talsu pilsētā izmantoti ķīmiskie līdzekļi, un, lai gan rezultāti ir acīmredzami, ar to nav pietiekami. Tāpēc, tumsai iestājoties, kad kailgliemeži ir visaktīvākie, talsinieki devās pirmajā publiskajā kailgliemežu lasīšanas talkā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt