Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 7 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 7 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta Latvijas Zaļā partija
Ziņas
Ādažos autobusu reisos trūkstošos šoferus piesaistīs no bankrotējušās «Rīgas mikroautobusu satiksmes»
Šoferu trūkums un slimošana esot galvenais iemesls, kādēļ bez regulāriem autobusu reisiem palikuši Ādažu, Kadagas un Carnikavas iedzīvotāji. Pašvaldībā situāciju, kad cilvēki netiek uz darbu vai skolu, sauc par nepieļaujamu. Uzņēmums, kas nodrošina reisus, sola šīs nedēļas laikā trūkstošos šoferus atrast. Pēc "Rīgas mikroautobusu satiksmes" bankrota daļa "mikriņu" šoferu pārkvalificējas par starppilsētu reisu šoferiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Carnikavā durvis ver rekonstruētā pamatskola; šogad pilnībā piepildīt neizdosies
Kamēr Ādažos vietu trūkuma dēļ skolēniem jāmācās lielā saspiestībā, Carnikavas jauno skolu piepildīt ar skolēniem neizdošoties. Līdz ar jauno mācību gadu Carnikavā durvis vērs paplašinātā un rekonstruētā pamatskola, kas paredzēta 900 audzēkņiem, bet pašlaik tajā mācīsies nedaudz vairāk nekā 500 skolēnu. Remontdarbi tika uzsākti īsi pirms novadu apvienošanas. Skolas pārbūve izmaksājusi vairāk nekā 11 miljonus eiro.
Energocenu kāpums liek meklēt risinājumus peldbaseinu darbības nodrošināšanai
Pieaugot energoresursu cenām, no 30% līdz 50% palielinājušās peldbaseinu uzturēšanas izmaksas, un tas esot pārāk dārgi pat it kā turīgajām Pierīgas pašvaldībām. Lai nodrošinātu baseinu darbību un skolēnu peldētapmācību, piemēram, Ķekavas novadā krietni dārgāki kļūs individuālie apmeklējumi, bet Ādažu novadā plāno samazināt baseina darbības laiku. Netiek izslēgta arī iespēja, ka, izmaksām vēl palielinoties, baseinus varētu slēgt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt