Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājas operas simtgadē top Jēkaba Nīmaņa opera bērniem Māras Ķimeles režijā
Liepājā sāk vērienīgi atzīmēt operas simtgadi. Koncertzālē "Lielais dzintars" oktobrī atskaņos divas operas. Jau šajā sestdienā, 8. oktobrī, gaidāma pirmizrāde operai mazākajiem klausītājiem. 120 jaunieši no Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, 30 pedagogi un radošā komanda piedalīsies komponista Jēkaba Nīmaņa, režisores Māras Ķimeles, scenogrāfa Reiņa Suhanova un dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces radītajā jaundarbā ģimenēm "Mūž(-uš)īgais lidojums".
Liepājā zvejnieki gatavojas krīzes scenārijam – sāk tirgot zivis no kuģiem
Liepājā milzu rindas bijušas ne tikai pie vēlēšanu iecirkņiem, bet arī promenādē pēc zivīm. Piekrastes zvejnieki Liepājā jau sākuši gatavoties krīzes scenārijam. Pirmo reizi pēc ilgāka laika Liepājas tirdzniecības kanālā krastā zvejnieki no kuģiem sākuši tirgot no rīta jūrā nozvejotās zivis. Zvejnieki šobrīd gaida arī solītās kompensācijas par degvielas sadārdzinājumu, kas būtiski liek pārvērtēt katru došanos jūrā, lai tā nenestu zaudējumus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

FOTO: Koncertzālē un rūpnīcā – aizvadīts Liepājas Mākslas forums
Ar astoņiem spilgtiem kultūras pasākumiem nedēļas nogalē aizvadīts Liepājas Mākslas forums. Tas pulcēja māksliniekus no vairākām pasaules valstīm un norisinājās ne tikai kultūras ļaudīm ierastajā vidē – koncertzālē "Lielais dzintars", bet arī bijušajā rūpnīcā "Liepājas metalurgs", kā skatuvi izmantojot gan tukšu cehu telpas, gan dzelzceļa sliedes un citus industriālus objektus.
Normunds Šnē: Tas ir unikāls meistardarbs – video opera «An Index of Metals»
Festivālu ''Liepājas Mākslas forums'' šodien noslēgs ļoti neparasts darbs – pasaulē reti atskaņotais itāļu komponista Fausto Romitelli meistardarbs video opera "An Index of Metals". Opusu izpildīs valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mūziķu ansamblis un žilbinošās soprāna balss īpašniece Joanna Frešele diriģenta Normunda Šnē vadībā.
Liepājā būvē iespaidīgu dzeramā ūdens termināli
Liepājas teritorijā netālu no Karostas izgriežamā tilta pašlaik būvē iespaidīgu dzeramā ūdens termināli. Paredzēts, ka dzeramais ūdens no Liepājas dziļurbumiem tiks nogādāts terminālī un tālāk to pa jūras ceļiem eksportēs uz citām valstīm. Projektu realizē SIA "EIPU", kam ir saistība ar Latvijā zināmā "Lielbātas avota" īpašniekiem, kuriem izdevies piesaistīt investorus. Līdzīgs projekts, taču apmēros mazāks, tiek īstenots arī Ventspilī.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt