Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas
Ogres dome bedraina ceļa labošanas vietā kaunina trauksmes cēlājus un tiesājas ar skolēnu vecākiem
Ogres dome bedraina ceļa labošanas vietā kaunina trauksmes cēlājus un tiesājas ar skolēnu vecākiem
Valstij piederošā Ogres tehnikuma pusotrs tūkstotis audzēkņu jau gadu desmitiem cer, ka domes ikgadējos plānos reiz tiks iekļauts arī skolai piebraucamais simt metru garais ceļš, kas pieder pašvaldībai, bet kas nu jau kļuvis bīstams. Taču aktīvāko skolēnu došanās uz domi rezultējusies nevis ar ielas sakārtošanu, bet mērijas asu vēršanos pret tehnikuma personālu. Latvijas Radio rīcībā esošā informācija rāda, ka Ogres dome rīcības vietā izvēlējusies tiesvedības arī pret citu skolu audzēkņu vecākiem. Līdz šim uzvarējuši vecāki. Tomēr, apstiprinot novada šī gada budžetu, dome neiedeva naudu, lai sakārtotu 100 metru garo ceļu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Bez starta kapitāla 23 gadu vecumā rada savu uzņēmumu un svinību vietu. Pavāra Artūra Kovaļevska stā...
Bez starta kapitāla 23 gadu vecumā rada savu uzņēmumu un svinību vietu. Pavāra Artūra Kovaļevska stāsts
Pavāram Artūram Kovaļevskim no Ogres novada Tomes pagasta ir vien 26 gadi, bet jau savs uzņēmums "Garšu sēta", ko viņš izveidoja pirms trim gadiem, kad Covid-19 pandēmijas dēļ palika bez darba. Pavārs sāka ar burgeru gatavošanu mājas virtuvē, bet tagad "Garšu sētā" no maija līdz oktobrim tiek svinētas kāzas un dažādas jubilejas, viņš stāstīja Latvijas Radio raidījumā "Stiprie stāsti".
Kaislības ap Ogres muzeju Kaligulas gaumē – vai muzeju var vadīt jebkurš?
Kaislības ap Ogres muzeju Kaligulas gaumē – vai muzeju var vadīt jebkurš?
Jaunā Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktore Ilze Zariņa grib popularizēt Ogri un glabāt pagātnes liecības nākotnei. To viņa atklāja savā pirmajā darba dienā, sniedzot interviju LTV raidījumam "Kultūršoks". Lai gan Ilzei Zariņai nebija konkursa nolikumā pieprasītās triju gadu pieredzes muzeju darbā, pašvaldība uz jauno muzeja direktori liek lielas cerības. Muzeju nozare joprojām ir aizvainota par Ogres pašvaldības lēmumu uzticēt Ogres kultūrvēsturiskā mantojuma vākšanu un glabāšanu cilvēkam, kura profesionālā dzīve ar to līdz šim nav bijusi saistīta, kā arī par Ilzes Zariņas lēmumu neierasties uz Muzeju padomes sēdi, lai iepazītos ar saviem jaunajiem kolēģiem.