Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Ministre Bērziņa: VARAM vērtē divus variantus – Rēzeknes mēra vai domes atlaišanu
Ministre Bērziņa: VARAM vērtē divus variantus – Rēzeknes mēra vai domes atlaišanu
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šobrīd izvērtē divus iespējamos variantus saistībā ar finanšu krīzi Rēzeknes valstspilsētā – tikai Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") atstādināšanu no amata vai visas Rēzeknes domes atlaišanu, par ko tad būtu jālemj Saeimā, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pavēstīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība").

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknes ģimenes ārstes praksē vairums ilgi neredzēto apzvanīto pacientu piekrīt apskatei, daļa – ag...
Rēzeknes ģimenes ārstes praksē vairums ilgi neredzēto apzvanīto pacientu piekrīt apskatei, daļa – agresīvi
Ģimenes ārstu praksēm valdība ir novirzījusi papildus 5,5 miljonu eiro lielu finansējumu, lai to darbinieki varētu sazināties ar pacientiem, kas pēdējo trīs gadu laikā nav bijuši uz profilaktisko apskati. Kopumā valstī šobrīd tādi ir vairāk nekā 320 000 cilvēku. Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijā atklāja – finansējuma palielinājums ģimenes ārstu praksēm ir akūti nepieciešams vairāku problēmu risināšanai, un piešķirto naudu salīdzina ar glāzi ūdens ugunsgrēka dzēšanai.
Pārgājienos izzina Rēzeknes noslēpumainākās vietas
Pārgājienos izzina Rēzeknes noslēpumainākās vietas
"Nezināmā Rēzekne" – šāds nosaukums dots iedzīvotāju iniciatīvai, kuras laikā regulāri sociālajos tīklos publicēti interesanti fakti par pilsētu un īstenoti ar kultūru, mākslu un vēsturi saistīti projekti. Katru nedēļu interesenti dodas arī dažādos ar noslēpumiem apvītos pārgājienos.
Rēzeknieši neapmierināti ar pilsētas centieniem taupīt arī uz pabalstu rēķina
Rēzeknieši neapmierināti ar pilsētas centieniem taupīt arī uz pabalstu rēķina
Rēzeknē ar 12. septembri atcelti seši no astoņiem pašvaldības brīvprātīgās iniciatīvas pabalstiem. Vēl divu pabalstu summas samazinātas uz pusi. Pašvaldība papildus vēl atcēla bezmaksas braucienus pilsētas sabiedriskajā transportā skolēniem. Šādas izmaiņas vietvara pamato ar pašreizējo finansiālo situāciju pašvaldībā. Plānots, ka šādas izmaiņas šī gada budžeta izdevumu daļu samazinās par nepilnu 41 tūkstoti eiro. Iespēju izteikti savu viedokli vēl pirms pabalstu atcelšanas vai samazināšanas izmantoja vien seši Rēzeknes iedzīvotāji. 
Rēzeknes mērs plānus viņu atstādināt sauc par politisku izrēķināšanos
Rēzeknes mērs plānus viņu atstādināt sauc par politisku izrēķināšanos
Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs, partijas "Kopā Latvijai" biedrs Aleksandrs Bartaševičs uzskata, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Māra Sprindžuka ("Apvienotais saraksts") lēmums neilgi pirms ministra pilnvaru beigām sākt mēra atstādināšanas procedūru ir politiskā izrēķināšanās. Viņš vietvaras budžeta nedienas saista ar Finanšu ministrijas atteikumu pat izskatīt pašvaldības kredītu pieprasījumus.