Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 38 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

12 vietas "Valmierai un Vidzemei"
4 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta Jaunā VIENOTĪBA
Ziņas
«De facto»: KNAB Valmierā izmeklē, vai pilsēta godīgi tikusi pie Eiropas naudas jaunai ražošanas ēka...
«De facto»: KNAB Valmierā izmeklē, vai pilsēta godīgi tikusi pie Eiropas naudas jaunai ražošanas ēkai
Eiropas Prokuratūras un KNAB oficiālajos paziņojumos teikts, ka Valmieras pašvaldības amatpersonas, iespējams, ļaunprātīgi izmantojušas dienesta stāvokli un veikušas nelikumīgas darbības kopā ar vairāku uzņēmumu pārstāvjiem. Tas darīts, lai pašvaldība prettiesiski iegūtu vairāk nekā 4 miljonus eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Kriminālprocesā sešām personām ir tiesības uz aizstāvību.
Seda – viena no savdabīgākajām Latvijas pilsētām. Plāno izsolīt 70 dzīvokļus
Seda – viena no savdabīgākajām Latvijas pilsētām. Plāno izsolīt 70 dzīvokļus
Valmierā šobrīd viena no galvenajām problēmām ir dzīvokļu trūkums, bet Sedā, kas ir nepilnas pusstundas brauciena attālumā, brīvi aptuveni 100 pašvaldības dzīvokļu. To plāno pārdot izsolē, lai tādējādi piesaistītu Sedai jaunus iedzīvotājus. Tāpat tur sāk strādāt pie tā, lai veidotu ģimenei draudzīgu pilsētvidi, un notikušas pirmās tikšanās ar iedzīvotājiem par šīs teritorijas attīstību.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

KNAB izmeklētajā Valmieras lietā liecinieka statusā – bruņutransportieru ražotāji
KNAB izmeklētajā Valmieras lietā liecinieka statusā – bruņutransportieru ražotāji
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētajā lietā, kurā tika aizturēts Valmieras novada domes priekšsēdētājs un nu jau bijušais "Jaunās Vienotības" valdes loceklis Jānis Baiks, liecinieka statusā ir bruņutransportieru, tajā skaitā "Patria" ražotāja SIA "Defence Partnership Latvia" valdes priekšsēdētājs Uģis Romanovs. KNAB izmeklēšanas centrā, visticamāk, ir Valmieras Rūpniecības un eksporta parks un tajā būvējamo ražošanas ēku nomas līgums.
Ministrija pārsteigta par KNAB izmeklēšanu Valmieras novada domē
(papildināts)
Ministrija pārsteigta par KNAB izmeklēšanu Valmieras novada domē (papildināts)
Diennakti pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) viesošanās Valmieras novada domē un arī citos objektos domes priekšsēdētājs Jānis Baiks ("Valmierai un Vidzemei") joprojām nav sazvanāms. Tikmēr Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), kas uzrauga projektu, kura ietvaros, iespējams, prettiesiski iegūts Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums, par notikušo pauda pārsteigumu.
Valmierā KNAB aizdomas par 4 miljonu eiro prettiesisku iegūšanu; aizturēts mērs Baiks
(papildināts)
Valmierā KNAB aizdomas par 4 miljonu eiro prettiesisku iegūšanu; aizturēts mērs Baiks (papildināts)
Valmieras pilsētas pašvaldības amatpersonas, iespējams, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli, kopā ar vairāku uzņēmumu pārstāvjiem veikušas nelikumīgas darbības, lai pašvaldība tās īstenota projekta ietvaros prettiesiski iegūtu vairāk nekā 4 miljonu eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) rīcībā esošā informācija.