Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

9 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Vilcienu «vasaras reisus» atcels; svētdienā atjaunos satiksmi no Līvāniem uz Rīgu
Pirmdien, 5. septembrī, spēkā stāsies vilcienu kustības rudens grafiks. Tajā ir atcelti vasaras sezonai raksturīgie elektrovilcienu papildu reisi piejūras virzienos un vairāki iepriekš norīkotie vilcieni darbadienās Rīga–Saulkrasti un Rīga–Dubulti virzienā, saglabājot to kursēšanu tikai brīvdienās. No svētdienas, 4. septembra, ir atjaunota vilcienu satiksme svētdienās no Līvāniem uz Rīgu, informēja uzņēmumā "Pasažieru vilciens" (PV).
Cīņa ar krauķu koloniju Līvānu pilsētas kapos nesekmīga
Jau vairākus gadus mieru un kārtību Līvānu pilsētas kapos traucē krauķi. Putni ne tikai trokšņo, bet arī izrauj ziedus no vāzēm un rada citas nekārtības. Pašvaldība ziemā organizēja ligzdu nojaukšanu, bet tas nav devis gaidīto rezultātu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Cenu kāpums būvniecībā spiedīs pašvaldības atteikties no daļas plānoto darbu
Gan energoresursu sadārdzināšanās, gan karš Ukrainā ir ievērojami veicinājis būvmateriālu cenu kāpumu. Tas ietekmē arī pašvaldībās iesāktos projektus. Lai darbi būvobjektos neapstātos, vietvaras spiestas meklēt risinājumus. Viens no variantiem ir aizņemties naudu Valsts kasē. Bet jau tagad ir skaidrs, ka no daļas plānoto darbu pašvaldībām nāksies atteikties, lai nebūtu jāiesaldē kāds no iesāktajiem objektiem.
Līvānos pauž aizdomas par azartspēļu nozares ietekmi uz politiķiem
Līvānu novada dome šobrīd jau trešo reizi no jauna ķērusies pie darba, cenšoties lokālplānojumā ierobežot azartspēles mazpilsētas teritorijā. Pašvaldības vadītājs, kas pērn vēlēšanās startēja zem ministra Artūra Toma Pleša partijas “Latvijas attīstībai” karoga, pauž aizdomas par nozares interešu ietekmi uz politiķiem, taču ministriju nevaino.
Latgalē vienoto valsts tīmekļvietņu platformu izmanto tikai Līvānos
Lai gan Valsts kanceleja Latvijas pašvaldībām ir piedāvājusi izvēlēties Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienoto platformu, tomēr daudzas pašvaldības veido savas mājaslapas un valsts piedāvāto pakalpojumu neizvēlas. Piemēram, Latgalē šo vienoto interneta platformu pašlaik lieto tikai viena pašvaldība. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt