Budžeta ieņēmumi 2020.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta "Kustība "Par!""
1 vieta Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Demontētos padomju pieminekļus gatava noglabāt Mākslinieku savienība
Ne vien Rīga, bet lielais vairums Latvijas pašvaldību ķērušās pie padomju režīmu slavinošo pieminekļu demontāžas. Plānojot nojaukšanas darbus, pašvaldībām jārisina arī jautājums – ko iesākt ar pieminekļiem pēc to demontāžas? Palīgā pieteikusies Latvijas Mākslinieku savienība, kas gatava tos noglabāt savā depozītā.
Pēc vietvaru reformas Ropažu novada centrā no visiem pagastiem nevar nokļūt ar sabiedrisko transportu
Grūtības ar mobilitātes iespējām izjūt iedzīvotāji Ropažu novadā, kur pēc novadu reformas nav nodrošināta sabiedriskā transporta satiksme starp administratīvo centru un visiem pagastiem. Garkalnē uzrunātie cilvēki Latvijas Radio atzina, ka, braucot ar pārsēšanos, sanāk tērēt gan laiku, gan naudu. Tikmēr Autotransporta direkcijā par šo problēmu līdz šim neviens nav vērsies. Savukārt Ropažu novada domes vadītāja skaidroja, ka sabiedriskā transporta plānošana notikusi vēl pirms novadu reformas, tāpēc starp visiem pagastiem transports nekursē. 
Patversmes Ropažos un Talsos neizpratnē par noteikumiem – dzīvnieki jāadoptē pusgada laikā
Ropažu un Talsu novada domes iepirkumos par klaiņojošu dzīvnieku izķeršanu iekļauts punkts, kas paredz, ka dzīvnieku adopcijas process nedrīkst būt ilgāks par sešiem mēnešiem. Aptaujātās patversmes uzskata, ka šādai prasībai nav juridiska pamata un tā ir pretrunā ar “No kill” principiem, kas paredz jebkuram dzīvniekam ļaut dzīvot. Ropažu novads iepirkumu pašlaik pārtraucis.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt