Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
10 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Novadu reformas neskartie Varakļāni – gada laikā bez būtiskām pārmaiņām
Tieši pirms gada stājās spēkā administratīvi teritoriālā reforma, Latvijas pašvaldību skaitam samazinoties par 75. Vien dažu pašvaldību robežas jau sākotnējais reformas plāns paredzēja atstāt nemainītas. Taču ir viens novads, kurš no reformas izspruka teju pēdējā brīdī. Kā tagad klājas iedzīvotāju skaita ziņā Latvijas mazākajai pašvaldībai?

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Atvainojiet, Tautas panorāmas video vēl nav pieejams.

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Pret Covid-19 nepotēto domnieku atstādināšana: pirmie – Rēzeknē un Ropažos; īpatnēja situācija Jūrmalā
Kā pirmās pašvaldības, kas apturējušas pilnvaras pret Covid-19 nevakcinētajiem deputātiem, ir Rēzeknes pilsētas un Ropažu novada domes. Kopumā no darba izslēgti seši deputāti, taču vairums no viņiem vakcināciju ir uzsākuši. Kamēr deputātiem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, viņu vietas domēs pienākas kandidātiem, kas vēlēšanās palika pirmie aiz svītras.
Novada priekšsēdētājs: Varakļāni gatavi attīstīties arī vieni paši
Varakļānu novadam ir visas iespējas veiksmīgi pastāvēt un attīstīties arī atsevišķi no citiem. Arī iedzīvotāju lokālpatriotisms ir audzis. Tomēr, ja jāizvēlas starp pievienošanos Rēzeknes vai Madonas novadiem, tad lielais vairums iedzīvotāju izvēlas Madonu. Tā intervijā Latvijas Radio pauda Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs ("Latvijas Attīstībai").
Ministrs: Vēlēšanu rezultāti Varakļānos apliecina iedzīvotāju vēlmi būt Madonas novadā (papildināts)
Pašvaldību vēlēšanu rezultāti Varakļānu novadā, uzvaras laurus plūcot "Latvijas attīstībai", apliecina iedzīvotāju vēlmi iekļauties Madonas novadā, kā bija paredzēts sākotnējā novadu reformas piedāvājumā, intervijā Latvijas Radio izteicās vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs ("Attīstībai/Par").

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt