Nodokļu (IIN+NĪN) ieņēmumi 2018.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā vismaz 20 ēdinātāju pievienosies akcijai «Nepērc lieku, nāc ar savu!»
Vienreizlietojamās preces ik gadu Latvijā rada vairāk nekā 30 tūkstoš tonnu atkritumu. Liepājā sākta vides izglītības iniciatīva "Nepērc lieku, nāc ar savu!" ar mērķi mazināt šādu atkritumu daudzumu, kas vairums ir vienreizējās lietošanas trauki. Akcijas laikā iedzīvotāji aicināti samazināt to patēriņu. Ierosmei atsaukušies vairāk nekā divi desmiti pilsētas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu, kas turpmāk savus klientus lūgs vairāk izmantot pašu līdzpaņemtos traukus.
Liepājas pašvaldība piešķir ukraiņu bērniem sabiedriskā transporta un ēdināšanas atlaides
Liepājas valstspilsētas domes sēdē deputāti atbalstījuši grozījumus saistošajos noteikumos, paredzot, ka Krievijas izraisītā kara dēļ Liepājā esošie Ukrainas bērni saņems gan ēdināšanas atlaides izglītības iestādēs, gan braukšanas atlaides Liepājas sabiedriskajā transportā. Līdz šim noteikumi paredzēja, ka dažādas atlaides var saņemt tikai Liepājas pilsētā deklarētie bērni.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Daļa Liepājas sociālās mājas iemītnieku pretojas evakuācijai ugunsgrēka laikā
Aizvadītajā naktī pagaidām nezināmu iemeslu dēļ ugunsgrēks izcēlās Liepājas sociālajā dzīvojamā mājā, no kuras ugunsdzēsēji evakuēja 50 cilvēkus. Viens no iemītniekiem bija saelpojies dūmus, tāpēc nogādāts slimnīcā. Glābšanas darbus ugunsdzēsēji raksturoja kā sarežģītus, jo ne visi iedzīvotāji labprātīgi piekrituši pamest degošo ēku. Pašvaldībā solīja, ka līdz vakaram cilvēki jau drīkstēs atgriezties savos dzīvokļos.
Liepājā vienreizējo trauku lietošanas mazināšanai sāk iniciatīvu «Nepērc lieku, nāc ar savu!»
"Nepērc lieku, nāc ar savu!" – šādu iniciatīvu ierosinājusi Liepājas pašvaldība, lai mazinātu vienreizlietojamo trauku izmantošanu. Pašvaldība iesaistījusi vairāk nekā 20 ēdināšanas uzņēmumus – restorānus un kafejnīcas. Pēc pandēmijas cilvēki vairāk sākuši ēst ārpus mājas, taču līdzņemšanas princips, izmantojot vienreizlietojamos traukus, saglabājas, arvien radot atkritumus, kas netiek pārstrādāti un nonāk atkritumu poligonos.
Liepājā ražo militārām vajadzībām domātus elektroskūterus
Militāro tehnoloģiju pasaulē savu vietu šobrīd mēģina iekarot Liepājas uzņēmums "Global Wolf Motors", kura ražotajam produktam Eiropā pagaidām neesot analogu. Izveidots visurgājēja elektriskā skrejriteņa modelis ar lielu jaudu, ātrumu un augstiem nobraukuma rādītājiem ar vienu uzlādi. Šobrīd par to interesi sācis izrādīt arī mūsu valsts aizsardzības resors.
Vietvaras elektrības taupīšanai nesteidz uzstādīt saules paneļus
Valdība aktīvi aicina iedzīvotājus aprīkot mājokļus ar atjaunojamās enerģijas ražošanas iekārtām, lai mazinātu rēķinus par elektrību. Tikmēr pati valsts elektroenerģiju šoziem plāno taupīt, lielākoties mainot strādājošo paradumus valsts un pašvaldību iestādēs. Kāpēc valsts un pašvaldības iestādes nesteidz augstās elektrības izmaksas mazināt, uzstādot, piemēram, saules paneļus?
Liepājā gatavojas rudenī pabeigt jauno piepūšamo futbola halli, uz apkures izmaksām ekonomēs
Liepājā ar nepacietību gaida jaunu sporta būvi – slēgto piepūšamo futbola halli. Tās aprises ir jau redzamas, bet pagaidām futbolisti trenējas āra apstākļos. Jaunā būve no visām Liepājas sporta hallēm varētu patērēt vismazāk energoresursu, jo futbolistiem svarīgāks ir jumts virs galvas, nevis gaisa temperatūra, taču halles piepūšanai un citām vajadzībām tāpat jātērē dārgā enerģija, tādēļ tiks meklētas iespējas ietaupīt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt