Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vietas "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājas piekrastē manīts izpeldējis valzirgs; speciālisti lūdz tam netuvoties
Šonakt ap pulksten 3 konstatēts, ka Baltijas jūras krastā pie Liepājas ir izpeldējis valzirgs, informēja Dabas aizsardzības pārvaldē, mudinot cilvēkus netuvoties dzīvniekam tuvāk par desmit metriem, jo tas var būt agresīvs un par spīti savam izskatam ir ļoti veikls. Tāpat sabiedrību aicina nedzīt dzīvnieku jūrā un ļaut atgūt spēkus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Aktrises Sigitas Pļaviņas sapņu namiņš un dārzs Liepājas piejūrā, kur mācīties būt par īstu cilvēku
Kļūt par īstu cilvēku un atgūt vecmāmiņas godību, tāda bija aktrises Sigitas Pļaviņas motivācija, iegādājoties savu sapņu namiņu un iekopjot dārzu piejūras teritorijā sešus kilometrus no Liepājas. Viņa katram latvietim novēl rudens aveņu rindu, atzīst, ka nekas nav briesmīgāks par piparmētru, kas aug, kur pati vēlas, bet vāzē Sigita izvēlas likt pļavas ziedus, jo – kas gan var būt skaistāks par suņuburkšķu pušķi?
Leģendāros tramplīnos un ātrumposmos Latvijā atkal ierūcas rallija svētki. Sākas «Rally Liepāja»
Šajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. jūlijam, Kurzemē notiks “Tet Rally Liepāja”, kas nozīmē – Latvijā atkal pienācis rallija svētku laiks, jo sacensības būs ne vien vietējā čempionāta posms, bet arī daļa no Eiropas čempionāta. Pašmāju un ārzemju rallisti spēkosies Dienvidkurzemes un Talsu novadu ceļos, kur viņus sagaida vairāki leģendām apvīti ātrumposmi. 
No Liepājas vēstures. Sieviešu izglītība. Gesavas ģimnāzija
Pirmās skolas, jūrniecības klases, bāreņu patversmes, lieliskā Nikolaja ģimnāzija… Izglītības vēsture Līvā-Libau-Libavā-Liepājā, kas aprakstīta Annas Protčenko krievu valodā iznākušajā grāmatā “Стремление к свету” (“Tieksme pēc zināšanām”), ir bagāta un interesanta. Un tikai par nelielu daļu mācību iestāžu izdevās parunāt nesenās tikšanās ar lasītājiem laikā Liepājas Valtera bibliotēkā. Īpaši LSM.lv autore pastāstīja par vienu no sieviešu ģimnāzijām.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt