Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 18 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas "Tev, Jūrmalai"
1 vietas Jaunā VIENOTĪBA, "Kustība "Par!""
Ziņas
Vietvaru būvniecības projektos mudina vairāk iedziļināties būvgružu apsaimniekošanas tāmēs
Vides dienests biežāk fiksē būvniecības atkritumu nelikumīgu apsaimniekošanu pašvaldību pasūtījumos. Taču vietvaras, kur pārkāpumi uzieti pēdējā laikā, taisnojas, ka būvniekiem projektu pieteikumos pieprasa uzrādīt arī šīs izmaksas, kas gan pasūtītāju nepasargā no negodprātīgiem uzņēmumiem. Savukārt Vides dienests norāda, ka pašvaldībām arī vairāk jāiedziļinās konkursu dalībnieku uzrādītajās atkritumu apsaimniekošanas darbu tāmēs un tajā, vai būvgruži nogādāti legāliem apsaimniekotājiem.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Daugavpilī un Jūrmalā no maija pieaugs siltumenerģijas tarifs, Dobelē – no jūnija (papildināts)
Daugavpilī siltumenerģijas tarifs no 1. maija pieaugs par 17% – no līdzšinējiem 80,60 eiro par megavatstundu (MWh) līdz 94,32 eiro/MWh. No nākamā mēneša pieaugs arī Jūrmalas siltumenerģijas tarifs, kas būs par 5,6% lielāks – 81,64 eiro/MWh. Savukārt no 1. jūnija jaunais siltumenerģijas tarifs Dobelē un Krimūnu ciemā būs par 18,6% lielāks jeb 53,37 eiro/MWh, informēja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).
Sankcijām pakļautā sanatorija Jūrmalā turpina darbu (precizēts) (papildināts)
Latvijā ir vairāki uzņēmumi, kas pakļauti sankcijām pret Krieviju. To vidū ir divas jūrmalas SPA sanatorijas – "Jantarnij bereg" jeb "Dzintarkrasts" un "Belorusija". Neraugoties uz šīm sankcijām kā agresoru valsts uzņēmumiem, viena ir slēgta it kā rekonstrukcijai, bet otra sankcijas apiet un turpina darbu, pieņemot rezervācijas no klientiem.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt