Valsts vietējās nozīmes ceļi ar grants segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

7 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
2 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
1 vieta "Kustība "Par!""
1 vieta Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
Ziņas
Gadu kopš iepriekšējās novadu reformas jau rosina sadalīt vairākas pašvaldības
Gadu kopš iepriekšējās novadu reformas jau rosina sadalīt vairākas pašvaldības
Kopš iepriekšējās novadu reformas ir pagājuši vien pāris gadu, bet uz galda jau ir vairāku pašvaldību sadalīšanas ierosinājumi. Par atsevišķu novadu šķelšanos jau ir lēmušas attiecīgās pašvaldības, par citu vietvaru dalīšanu politiķi un iedzīvotāji vāc parakstus. Novadu reformas likums Saeimā būtu jāatver, lai beidzot izlemtu Varakļānu likteni, taču likuma kustināšana pirms Eiroparlamenta un nākamā gada pašvaldību vēlēšanām draud izvērsties visai neprognozējama. Īpaši tādēļ, ka valdības koalīcijas partiju starpā nav pilnīgas vienprātības, ziņo LTV raidījums "De facto".
KNAB aizdomas par sistemātisku kukuļošanu Ropažu novadā – rosina apsūdzēt 4 amatpersonas, 2 firmas p...
KNAB aizdomas par sistemātisku kukuļošanu Ropažu novadā – rosina apsūdzēt 4 amatpersonas, 2 firmas pārstāvjus un 1 fizisku personu
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) nodevis prokuratūrai kriminālprocesu, kurā izmeklēta ceļu būves, uzturēšanas un labiekārtošanas uzņēmuma pārstāvju, iespējams, sistemātiska Ropažu novada pašvaldības amatpersonu kukuļošana. Iespējamās kukuļošanas mērķis bija panākt uzņēmumam labvēlīgu lēmumu pieņemšanu pašvaldības izsludinātajos iepirkumos, informēja KNAB.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

«Ekstrēmākais Latvijā.» Silakroga iedzīvotāji teju 10 gadus lūdz pagalma sakārtošanu; vietvara darbu...
«Ekstrēmākais Latvijā.» Silakroga iedzīvotāji teju 10 gadus lūdz pagalma sakārtošanu; vietvara darbus sola sākt pavasarī
Gandrīz 10 gadus pašvaldība nevar savest kārtībā lietus notekūdeņu kanalizāciju Silakrogā, tāpēc divu daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji lietus un atkušņa laikā praktiski dzīvo ezera vidū. Iedzīvotāji Ropažu novada domei sūdzas jau kopš 2015. gada, bet dažādu vietvaras neizdarību dēļ problēma tā arī nav atrisināta, noskaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija". Tagad pašvaldība norādījusi, ka pagalma sakārtošanu varētu sākt pavasarī.
Ministre Bērziņa: VARAM par Garkalni nonākusi strupceļā; pieļauj pievienošanu Rīgai
Ministre Bērziņa: VARAM par Garkalni nonākusi strupceļā; pieļauj pievienošanu Rīgai
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir nonākusi zināmā strupceļā Garkalnes pagasta sadalīšanas jautājumā. Taču lēmums jāpieņem Ādažu un Ropažu pašvaldībām, savstarpēji vienojoties. Ja tās nespēj vienoties, iespējams, Garkalne būtu jāpievieno Rīgai, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" izteicās nozares ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība").
Novadu reformas ķīlnieki: Siguldā deklarētie bērni tuvākajā skolā Ropažos nesaņem brīvpusdienas
Novadu reformas ķīlnieki: Siguldā deklarētie bērni tuvākajā skolā Ropažos nesaņem brīvpusdienas
Ir vecāki, kuri dažādu iemeslu dēļ savām atvasēm neizvēlas mājām tuvāko bērnudārzu vai skolu. Taču tas ir pašu vecāku lēmums, ko izdarot, viņi apzinās, ka, iespējams, nesaņems atsevišķas priekšrocības un atbalstu no pašvaldības, jo bērns mācās citur. Tomēr ir arī pretēja situācija – kad bērni apmeklē dzīvesvietai tuvāko izglītības iestādi, taču pēkšņi kļūst "svešie starp savējiem". Tā novadu reformas rezultātā 137 Siguldas novada bērni, kas apmeklē tuvāko izglītības iestādi Ropažu novadā, atbalstu par ēdināšanu nesaņems ne no vienas pašvaldības. Vai ir normāli, ka novadu reformas dēļ ģimenes kļūst par situācijas ķīlniekiem?
Ministre Bērziņa: No 2025. gada iedzīvotāju aptaujas par novada robežām būs domei juridiski saistoša...
Ministre Bērziņa: No 2025. gada iedzīvotāju aptaujas par novada robežām būs domei juridiski saistošas
No 2025. gada, kad būs apritējuši četri gadi kopš novadu reformas, iedzīvotāju aptaujas par vēlmi mainīt novadu robežas būs juridiski saistošas pašvaldības domei. Šobrīd tā vēl nav, tādēļ Garkalnes pagasta iedzīvotāju aptaujai par teritorijas nākotni ir vien konsultatīvs raksturs, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" norādīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība").
Deputāts rosinās par novadu robežu maiņu ļaut lemt vietējos referendumos
Deputāts rosinās par novadu robežu maiņu ļaut lemt vietējos referendumos
Administratīvi teritoriālās reformas kļūdu labojums attieksies uz vairākām pašvaldībām – tā saistībā ar Ropažu novada domes piekrišanu atdot Baltezera ciemu un blakus esošo ciemu "Mārsili" Ādažu novadam vērtē Saeimā, kur jāpieņem gala lēmums par izmaiņām šajā un, iespējams, citos novados. Vienlaikus ieskanas ideja, ka novadu reformu pārskatīšana būtu jānodod nobalsošanai attiecīgās pašvaldības iedzīvotājiem.