Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 19 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

4 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
3 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Jaunā konservatīvā partija
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
1 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Alūksnes mēra māņu manevrs: pierobežas skolas tomēr slēgs
Nerēķināšanās ar sabiedrību, necieņa, cinisms – Alūksnes novada iedzīvotājus ne pa jokam saniknojis pašvaldības lēmums slēgt četras lauku pamatskolas. Turklāt vēl lielākas dusmas nekā pati skolu slēgšana alūksniešiem radījis veids, kā šis lēmums domē šonedēļ tika pieņemts.
Golubeva: Topošajā patvēruma meklētāju centrā Liepnā nākotnē varētu izmitināt no Baltkrievijas režīma bēgošos
Topošajā patvērumu meklētāju izmitināšanas vietā Liepnā, Alūksnes novadā, nākotnē varētu izmitināt, piemēram, no Baltkrievijas režīma bēgošos cilvēkus, tā, tiekoties ar vietējiem iedzīvotājiem, skaidroja iekšlietu ministre Marija Golubeva (“Attīstībai/Par!”). Vajadzība pēc šādas papildu vietas gan radās pērn, kad uz Baltkrievijas robežas pieauga migrantu skaits no austrumiem, daļa no kuriem Latvijā lūdza arī patvērumu. 
Solidarizējoties ar Ļvivas alusdarītavu, «Alūksnes alus» sācis gatavot alu pēc ukraiņu receptes
SIA „Alūksnes alus”, solidarizējoties ar Ļvivas alusdarītavu „Pravda”,  sācis gatavot alu pēc ukraiņu receptes, un iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Ukrainai. Gatavot ukraiņu alu citās valstīs ir Ļvivas aldaru ierosinājums, jo šobrīd viņu uzņēmumā alus vietā top ''Molotova kokteiļi'' jeb, kā dēvē paši ukraiņi, „Banderas smūtiji”. Kāda ir Alūksnes aldaru motivācija arī šādā neierastā veidā palīdzēt Ukrainai?
Ministrija sabiedrisko transportu pēc pieprasījuma Vidzemes laukos salīdzina ar taksometru; projektu izvērtē Saeimā
Pēc sabiedriskā transporta pieejamības pilotprojekta "Transports pēc pieprasījuma" noslēguma Vidzemes plānošanas reģionā vēlas to turpināt. Satiksmes ministrija protestē, ka "Transports pēc pieprasījuma" pielīdzināms taksometra pakalpojumiem, tomēr plānošanas reģionā uzsver, ka laukos attālumi pat līdz sabiedriskā transporta pieturai ir ļoti lieli. Projekts izvērtēšanai nonācis arī Saeimā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt