Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vietas Jaunā konservatīvā partija
1 vietas "PROGRESĪVIE"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Būvmateriālu sadārdzinājuma dēļ lauzts līgums ar Rēzeknes rekreācijas centra būvnieku
Būvmateriālu izmaksu sadārdzināšanās dēļ apturēti darbi vairāk nekā 8 miljonus vērtā jaunā rekreācijas centra būvobjektā pie Kovšu ezera Rēzeknē, un, cenšoties nepazaudēt projektam Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu, pašvaldība lauzusi līgumu ar būvfirmu un sludina jaunu iepirkumu uz atlikušajiem būvdarbiem. Projekta sadārdzinājumu pašvaldība gan vēl nevar nosaukt, to parādīs jaunā iepirkuma rezultāti, taču tiek apsvērta iespēja rekreācijas centra būvniecības pabeigšanai ņemt kredītu. Jau šobrīd skaidrs, ka darbi pie vērienīgā projekta Rēzeknē ievilksies par vairākiem mēnešiem.
Rēzeknes slimnīcā darbu sākuši trīs ārsti no Ukrainas
Rēzeknes slimnīcā šobrīd strādā trīs ārsti no Ukrainas. Kopumā slimnīcā vērsušies ap 50 cilvēku – gan medicīnas speciālisti, gan atbalsta personāls. Slimnīcai jaunie ārsti ir ieguvums, jo aizpilda nelielu daļu no brīvajām vakancēm.
Pasažieru pārvadātāji izvērtē biļešu cenu paaugstināšanu
Pasažieru pārvadājumi pilsētās bez pašvaldību dotācijām nebūtu iespējami, norāda lielāko pilsētu pasažieru pārvadātāji. Biļešu cenas nereti sedz tikai pusi no brauciena cenas, bet straujais degvielas cenu kāpums vairs neļauj paļauties uz dotācijām, izmaksas ir pārāk augstas un uzņēmumi sāk optimizēt savu darbu.
Rēzeknē sestdien notiek aktīvā tūrisma diena
Sestdien, 11. jūnijā, no pulksten 11 Kovšu ezera parkā Rēzeknē tiks atklāta vasaras tūrisma sezona. "Aktīvā tūrisma diena" ir gadu gaitā iedibinājies pasākums, kas pēc garā ziemas perioda ļauj iepazīties ar pilsētas un tās apkārtnes aktīvās atpūtas tūrisma klāstu.
Kā degvielas cenu pieaugums ietekmē cilvēkus Latgalē?
Aizvadītajā nedēļā degvielas cenas strauji pieauga, un 95. markas benzīna cena uzpildes stacijās pārsniedza divus eiro par litru. Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijā norāda, ka prognozēt, kas notiks ar cenām, nevar vairs pat dienas griezumā. Kā degvielas cenu pieaugums ietekmē cilvēkus Latgalē?

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt