Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Nošautā uzņēmēja Ļubkas dēls: Ir zemiski noziegumu attaisnot ar pasaciņām par krievu–latviešu konfli...
Nošautā uzņēmēja Ļubkas dēls: Ir zemiski noziegumu attaisnot ar pasaciņām par krievu–latviešu konfliktiem
Gaidām atbildīgu policijas darbu un tiesu, bet slepkavībā aizdomās turētā tuvinieku stāstītajam par notikušo – neticam, Latvijas Televīzijai sacīja novembra vidū Rēzeknē noslepkavotā uzņēmēja Andra Ļubkas dēls. Viņaprāt, slepkavībā vainoto ģimenes locekļu stāstītais par nacionāla rakstura apvainojumiem esot naida kurināšana un mēģinājums novērst uzmanību no patiesā, visai triviālā konflikta iemesla – strīda par auto stāvēšanu.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknieši: ja domnieki negrib strādāt, jāvēl jauni
Rēzeknieši: ja domnieki negrib strādāt, jāvēl jauni
Rēzeknes ielās uzrunāto iedzīvotāju vairākums vērtē – ja domē ievēlētie nestrādā, jāvēl jauni. Krasi atšķiras sastapto zināšanas par notiekošo. Kāds atzīst, ka par notiekošo zina tikai tik, cik lasīts vietējā avīzē, citi informēti arī par citu pašvaldību likstām un salīdzina. Bet, ja jāvēl jauni, par ko balsos?
Kvoruma trūkumu pašvaldībās plāno risināt ar domes sēžu sasaukšanu mazā sastāvā
Kvoruma trūkumu pašvaldībās plāno risināt ar domes sēžu sasaukšanu mazā sastāvā
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina kvoruma trūkumu pašvaldībās risināt ar sēžu sasaukšanu mazā sastāvā. Savukārt VARAM iniciatīvu, kas paredz ieviest Centrālajai vēlēšanu komisijai (CVK) tiesības anulēt pašvaldību deputātu pilnvaras, ja ilgstoši nebūs apmeklētas sēdes, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija trešdien nolēma virzīt izskatīšanai Saeimā.
Rēzeknē valsts svētkus svin Latgales Māras pakājē
Rēzeknē valsts svētkus svin Latgales Māras pakājē
Svētku gājienā no Latgales kongresa piemineklim līdz Latgales atbrīvošanas piemineklim devās rēzeknieši. Lai arī kādi laiki pienāktu, liesmas iedegšanai lāpā un sirdī, pietiek ar dziesmu dzimtajā valodā.