Sadaļas Sadaļas

Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Popes skola svin 170 gadus ar fotoizstādi un īsfilmu
Šogad Ventspils novada Popes skola svin 170 gadu jubileju. Pirms gada tika sākts fotoprojekts,
kur skolēni, pedagogi un vietējie iedzīvotāji dienas garumā iejutās agrāko laiku tēlos, lai rekonstruētu vēstures notikumus. Tas tagad pabeigts – tapusi fotoizstāde un neliela īsfilma.
PVD: Iespējams, vienīgais efektīvais līdzeklis cīņā ar Āfrikas cūku mēri būs vakcīna
Pēc Āfrikas cūku mēra uzliesmojuma mājas cūkām Ventspils novadā ierobežota divu citu komercsaimniecību darbība. Kaimiņu cūku novietnēm aizliegts pārvietot cūkas, kā arī izvest cūkgaļu ārpus aizsardzības teritorijas vismaz pusotru mēnesi, līdz slimības skartajā saimniecībā tiks pabeigti dezinfekcijas pasākumi. Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD) atzīmēja, ka, iespējams, vienīgā efektīvā metode cīņā ar slimības izplatību savvaļā būs vakcīna, kuru joprojām izstrādā Eiropas valstu pētnieki. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Saeimā vērtēs VARAM ideju piecas valstspilsētas apvienot ar blakus esošajiem novadiem
Lai izpildītu Satversmes tiesas (ST) spriedumā prasīto par katra novada esamību teritorijā ar valsts vai reģionālas nozīmes attīstības centru, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina piecas valstspilsētas apvienot ar tām līdzās esošajiem novadiem. Tas varētu notikt no 2025. gada. Deputātiem būs jāvērtē arī citi iespējamie scenāriji.
Ventspils novadā pēdējās divās nedēļās audzis zādzību skaits no privātīpašumiem; aizdomas par drona izmantošanu izpētei
Ventspils novadā divu nedēļu laikā veiktas vairākas zādzības vairākos ciematos un īpašumos. Ir aizdomas, ka iepriekš zagļi izlūkošanai ir izmantojuši dronu. Mēneša laikā Latvijā kopumā tiek reģistrētas aptuveni 160 zādzības. Zagļi no privātīpašumiem ņem visu, kas ir vērtīgs, – velosipēdus, elektroskūterus, būvinstrumentus un saimniecības ierīces. Īpaši zādzību pieaugums novērots pavasarī un vasarā.
Neļauj izvietot ceļazīmes lībiešu valodā
Ventspils novads, nu jau bijušie Rojas un Dundagas novadi, kā arī vietējie lībieši vēlas Ziemeļkurzemes vēsturiskajā lībiešu teritorijā izvietot ceļa zīmes lībiešu valodā, tomēr VSIA "Latvijas Valsts ceļi" zīmju izvietošanu nesaskaņo.
Ventspils novadā jau diennakti cīnās ar ugunsgrēku siena ruļļu angārā
Pirmdien no rīta Ventspils novada Piltenes pagastā izcēlās ugunsgrēks kādā angārā. Notikuma vietā ierodoties, konstatēts, ka deg salmi un siena ruļļi. Zemnieku saimniecībai "Ābolkalni" tā ir liela nelaime. Zaudējumi finansiāli gan vēl nav aprēķināti, bet kopumā ir sadeguši  800 salmu ruļļi un 200 siena ruļļi. Apdrošināts nebija nekas – ne pati ēka, ne arī lopu barība. Dzēšanas darbi turpinājās arī otrdien.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt