Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 30 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 30 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
2 vietas "Tukuma pilsētai un novadam"
2 vietas Partija "VIENOTĪBA"
2 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Pie Ķesterciema un Engures atjaunos reģionālā ceļa segumu
Tukuma novadā pie Engures sāk atjaunot segumu uz reģionālā autoceļa Tukums–Ķesterciems–Mērsrags–Kolka (P131), sākot no Ķesterciema (17,15.-22,00. km), kā arī 6 km garumā aiz Engures (25,55.-31,51. km), informēja valsts SIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kara Ukrainā finansiālās sekas skar arī kultūras mantojuma pieminekļus Latvijā
No Nacionālā kultūras mantojuma sarakstā esošajiem 9000 objektiem kritiskā stāvoklī pašlaik ir tikai neliela daļa. Saistībā ar karadarbību Ukrainā situācija gan, visticamāk, mainīšoties, un ne uz labo pusi. Jaunpils viduslaiku pilī šogad rekonstruēta pastāvīgā ekspozīcija, bet pirms 115 gadiem uzliktā jumta nomaiņai naudas nepietiek ne pašvaldības maciņā, ne valsts atbalsta programmā.
Sociālie pakalpojumi Ukrainas bēgļiem – papildu slodze pašvaldībām; dažviet veidojas garas rindas
Sociālo pakalpojumu sniedzējiem pašvaldībās, apkalpojot Ukrainas kara bēgļus, pieaug darba slodze. Dažās iestādēs pat veidojas garas rindas. Visnoslogotākā ir galvaspilsēta, taču darbinieki reģionos arī saskaras ar neierasti lielu darba apjomu. Piemēram, Tukuma novada Sociālajā dienestā dienā vidēji apkalpo 25 cilvēkus. Darbinieki strādā virsstundas, lai vietējie iedzīvotāji nepieciešamos pakalpojumus saņemtu noteiktajā laikā.
Smārdes pagasta stādu audzētāji par jauno sezonu: Cenas nāksies celt neizbēgami
Smārdes pagasta zemnieku saimniecībā "Viduļi" piecās siltumnīcās aug puķu, dārzeņu un garšaugu stādi. Ņemot vērā, ka šogad auguši izdevumi gan par sēklām, gan jaunstādiem, gan apkuri, cenas stādiem diemžēl nāksies celt neizbēgami, Latvijas Radio raidījumā “Stiprie stāsti” stāstīja uzņēmuma saimnieki – Elita Behmane un viņas meita Gunita Behmane-Rudzīte ar vīru Jāni. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt