Pašvaldības vidusskolu skaits 2019.gadā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 15 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

3 vietas LATGALES PARTIJA, Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
3 vietas APVIENĪBA IEDZĪVOTĀJI, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
2 vietas Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija
1 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Galēnu pagastā remonta apdraudētās liepas saglabās; ceļa virsmu apstrādās īsākā posmā
Preiļu novada Galēnu pagastā, veicot valsts vietējā autoceļa Viļāni–Maltas Trūpi–Lomi virsmas rekonstrukciju, bija paredzēts nozāģēt ceļa malā teju pirms simts gadiem rindā sastādītas liepas. Koku ciršanai vietējā pašvaldība bija izsniegusi atļauju, taču to nebija saskaņojusi ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Pašvaldība tagad liepas vairs neatļauj nozāģēt. Šis lēmums būtiski ietekmē "Latvijas Valsts ceļu" plānus saistībā ar ceļa virsmas rekonstrukcijas darbiem, tos krietni samazinot.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Joprojām atrodamas vairs neeksistējošu Latvijas novadu interneta vietnes
Gadu pēc novadu reformas joprojām ir pašvaldības, kas uztur bijušo novadu interneta vietnes, un atsevišķos gadījumos tās joprojām ir pieejamas. Lai gan pārsvarā jauna informācija tajās neparādās, pašvaldībās atzīst – vecās mājaslapas varētu mulsināt iedzīvotājus. Šis jautājums tikšot sakārtots. Tikmēr par pašvaldībām atbildīgajā ministrijā atzīst – noteiktu vadlīniju nav. 
Galēnu pagastā nemierā ar plānu nozāģēt 22 liepas; dabas sargi prasa skaidrojumu pašvaldībai (papildināts)
Preiļu novada Galēnu pagastā, veicot valsts vietējā autoceļa Viļāni–Maltas Trūpi–Lomi virsmas rekonstrukciju, ir paredzēts nozāģēt ceļa malā teju pirms simts gadiem rindā sastādītās liepas. Par koku nociršanu ir satraukti vietējie iedzīvotāji, kuri zvana uz Dabas aizsardzības pārvaldi (DAP), lūdzot palīdzēt. Pārvaldes pārstāvji uzsvēra, ka kokiem ir bioloģiska, ainaviska un kultūrvēsturiska nozīme, aicinot būvniekus izvērtēt citus ceļa rekonstrukcijas variantus.
Sēklas, stādi un pērnie marinējumi – Preiļu pusē atklāj piecas lauku labumu brīvbodes
Gurķu un tomātu stādi, pupiņas, sīpoli, dažādas sēklas, puķes, ko stādīt pavasara dobēs un dārzos, un pat pērnā gada marinētie gurķi vai skābētie kāposti – tāds ir uz brīvbodēm Preiļu novadā nesto labumu klāsts. Lauku labumu brīvodes nav akcija trūcīgajiem, bet iespēja ikvienam, Latvijas Radio skaidroja rīkotāji. Lauku labumu brīvbodes Preiļos, Smelteros, Aizkalnē, Galēnos un Pelēčos darbosies līdz 31. maijam.
Biedrības vadītāja: Senioriem pandēmijā visgrūtākais – būt vieniem četrās sienās
Marija Briška ir Preiļu novada pensionāru biedrības vadītāja un arī Latgales pensionāru apvienības priekšsēdētājas vietniece, kura pandēmijas laikā dažādos veidos ir uzmundrinājusi un atbalstījusi seniorus, lai viņi nejustos vientuļi. Jo, kā uzsver Briška, vecākajai paaudzei visgrūtāk būt vieniem četrās sienās, kad nav neviena, ar ko klātienē parunāt.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt