Valsts reģionālie grants ceļi

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknē bērni bīstami spēlējas uz nedroša ledus
Rēzeknē bērni bīstami spēlējas uz nedroša ledus
Uz ūdenstilpēm veidojas pirmās ledus kārtas, kas bērniem rada interesi slidināties, vizināties un pašiem pārbaudīt ledus biezumu. Bieži vien vecāki nezina, kur bērni atrodas, kā arī nereti pieaugušie ir vienaldzīgi, ieraugot, ka uz nedroša ledus atrodas cilvēki. Rēzeknē kāds sašutis vecāks stāstīja, ka bijis vienīgais, kurš rīkojies, lai nepieļautu bērnu atrašanos uz vēl trauslā ledus.
Rēzeknē pēc trim nenotikušām domes sēdēm deputāti atsāk darbu
Rēzeknē pēc trim nenotikušām domes sēdēm deputāti atsāk darbu
Rēzeknē "ledus ir sakustējies" – pēc trim nenotikušām sēdēm trešdien, 29. novembrī, uz domes sēdi sanāca 12 no 13 vietvaras deputātiem. Līdz ar to bija pārliecinošs kvorums un deputāti varēja izskatīt vairāk nekā mēneša garumā iekrātos 28 jautājumus, tostarp par pedagogu algām.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Nošautā uzņēmēja Ļubkas dēls: Ir zemiski noziegumu attaisnot ar pasaciņām par krievu–latviešu konfli...
Nošautā uzņēmēja Ļubkas dēls: Ir zemiski noziegumu attaisnot ar pasaciņām par krievu–latviešu konfliktiem
Gaidām atbildīgu policijas darbu un tiesu, bet slepkavībā aizdomās turētā tuvinieku stāstītajam par notikušo – neticam, Latvijas Televīzijai sacīja novembra vidū Rēzeknē noslepkavotā uzņēmēja Andra Ļubkas dēls. Viņaprāt, slepkavībā vainoto ģimenes locekļu stāstītais par nacionāla rakstura apvainojumiem esot naida kurināšana un mēģinājums novērst uzmanību no patiesā, visai triviālā konflikta iemesla – strīda par auto stāvēšanu.
Rēzeknieši: ja domnieki negrib strādāt, jāvēl jauni
Rēzeknieši: ja domnieki negrib strādāt, jāvēl jauni
Rēzeknes ielās uzrunāto iedzīvotāju vairākums vērtē – ja domē ievēlētie nestrādā, jāvēl jauni. Krasi atšķiras sastapto zināšanas par notiekošo. Kāds atzīst, ka par notiekošo zina tikai tik, cik lasīts vietējā avīzē, citi informēti arī par citu pašvaldību likstām un salīdzina. Bet, ja jāvēl jauni, par ko balsos?