Iedz. skaita prognoze 2030.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknē par Georga lentīšu atstāšanu pie demontējamā «Aļošas» sāk administratīvo procesu
Sociālajos tīklos izplatoties atgādinājumam par to, ka totalitāro režīmu slavinošos pieminekļus drīzumā paredzēts nojaukt, Rēzeknē aizvadītajās brīvdienās pie demontējamo objektu sarakstā iekļautā pieminekļa "Rēzeknes atbrīvotājiem", tautā saukta par "Aļošu", atstātas sveces un ziedi, kas apsieti ar Georga lentītēm. Par šo faktu policija sākusi administratīvo procesu Tikmēr pašvaldība neapstiprināja, vai nojaukšanas datums būtu gaidāms tuvāko dienu laikā. 
Iedzīvotāji Rēzeknē lielākoties nogaida vai vakcinēties pret Covid-19 nemaz negrasās
Šobrīd ir iespējams pieteikties ceturtajai vakcīnai, kas ir pielāgota vakcinēšanai pret jaunākajiem Covid-19 paveidiem. Vakcinēties vai nevakcinēties ir katra paša brīva izvēle. To var veikt pie ģimenes ārstiem vai ārstniecības iestādēs, kuras šādu pakalpojumu nodrošina. Aicināti vakcinēties ir visi interesenti, taču īpaši uzrunājot riska grupā esošos iedzīvotājus. Ko par ceturto poti domā iedzīvotāji Rēzeknē?
Talkā Rēzeknē sakopj Latgales dižgaru kapavietas
Otrdien, 13. septembrī, pēc vecā kalendāra aprit 152. gadi kopš izcilā Latgales garīdznieka, mācību grāmatu autora, Rēzeknes Valsts skolotāju institūta direktora un pedagogu tiesību aizstāvja Nikodema Rancāna dzimšanas. Lai godinātu viņa, kā arī citu dižgaru piemiņu, Latgaliešu kultūras biedrība kopā ar domubiedriem Rēzeknes Miera ielas kapos sakopa spilgtāko personību kapavietas.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt