Iedz. skaita prognoze 2030.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknē piketā mēru aicina atvadīties no amata
Rēzeknē piketā mēru aicina atvadīties no amata
Ar muzikālu veltījumu un kabačiem apmēram 50 cilvēki pie Rēzeknes domes aicināja pilsētas mēru Aleksandru Bartaševiču ("Kopā Latvijai") atvadīties no amata. Opozīcija esot gatava visas domes atlaišanai. Tikmēr Valsts kontroles darbs tikai sācies, un domes priekšsēdētājs turpina uzsvērt – pašvaldībai nepieciešami aizdevumi.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknē un Daugavpilī siltumenerģijas ražošanā biomasas kurināmais izkonkurē gāzi
Rēzeknē un Daugavpilī siltumenerģijas ražošanā biomasas kurināmais izkonkurē gāzi
Pagājušajā apkures sezonā Rēzeknē un Daugavpilī bija Latgalē lielākie rēķini par apkuri, jo tur siltumenerģiju ražoja, pamatā izmantojot dabasgāzi. Tagad situācija ir mainījusies – samazinājušās kurināmā izmaksas, ir uzbūvētas un vēl tiek celtas jaunas katlumājas kurināšanai ar šķeldu. Meklējot lētākus risinājumus, Daugavpilī katli pielāgoti darbam arī ar sašķidrināto naftas gāzi, bet Rēzeknē plāno palielināt iepirkto siltumenerģijas daudzumu no privātiem ražotājiem. Lai gan tarifs abās lielākajās Latgales pilsētās joprojām ir viens no augstākajiem reģionā, šobrīd atšķirība vairs nav tik ievērojama, un nākotnē cena par apkuri varētu vēl kristies.
FOTO. Bartaševiča atbalsta akcijā sanākušie Rēzeknes finanšu likstās vaino valsts varu
(papildināts)
FOTO. Bartaševiča atbalsta akcijā sanākušie Rēzeknes finanšu likstās vaino valsts varu (papildināts)
Pie Rēzeknes pilsētas domes ceturtdienas pēcpusdienā notika akcija pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča atbalstam. To rīkoja Bartaševiča pārstāvētā politiskā partija "Kopā Latvijai". Pie domes bija pulcējušies ap 200 cilvēku, novēroja Latvijas Televīzija. Liela daļa sanākušo un pats Bartaševičs pilsētas finanšu likstās vainoja valsts varu. 
Ministre Bērziņa: VARAM vērtē divus variantus – Rēzeknes mēra vai domes atlaišanu
(papildināts)
Ministre Bērziņa: VARAM vērtē divus variantus – Rēzeknes mēra vai domes atlaišanu (papildināts)
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) šobrīd izvērtē divus iespējamos variantus saistībā ar finanšu krīzi Rēzeknes valstspilsētā – tikai Rēzeknes pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") atstādināšanu no amata vai visas Rēzeknes domes atlaišanu, par ko tad būtu jālemj Saeimā, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pavēstīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība").
Rēzeknes ģimenes ārstes praksē vairums ilgi neredzēto apzvanīto pacientu piekrīt apskatei, daļa – ag...
Rēzeknes ģimenes ārstes praksē vairums ilgi neredzēto apzvanīto pacientu piekrīt apskatei, daļa – agresīvi
Ģimenes ārstu praksēm valdība ir novirzījusi papildus 5,5 miljonu eiro lielu finansējumu, lai to darbinieki varētu sazināties ar pacientiem, kas pēdējo trīs gadu laikā nav bijuši uz profilaktisko apskati. Kopumā valstī šobrīd tādi ir vairāk nekā 320 000 cilvēku. Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijā atklāja – finansējuma palielinājums ģimenes ārstu praksēm ir akūti nepieciešams vairāku problēmu risināšanai, un piešķirto naudu salīdzina ar glāzi ūdens ugunsgrēka dzēšanai.
Pārgājienos izzina Rēzeknes noslēpumainākās vietas
Pārgājienos izzina Rēzeknes noslēpumainākās vietas
"Nezināmā Rēzekne" – šāds nosaukums dots iedzīvotāju iniciatīvai, kuras laikā regulāri sociālajos tīklos publicēti interesanti fakti par pilsētu un īstenoti ar kultūru, mākslu un vēsturi saistīti projekti. Katru nedēļu interesenti dodas arī dažādos ar noslēpumiem apvītos pārgājienos.