Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas
Vietvarā neredz pamatu liegt veidot Tīnūžu iedzīvotājus satraukušo karjeru; prasa no uzņēmēja garantijas naudu
Jau kopš 2018. gada bijušā Ikšķiles novada, tagadējā Ogres novada Tīnūžu pagasta iedzīvotāji cīnās pret ieceri tuvējā apkārtnē veidot vēl vienu dabīgo izrakteņu karjeru, kas, viņuprāt, būtiski ietekmēs apkārtējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti. Ogres novada pašvaldībā skaidroja – pamatojuma uzņēmējam neizsniegt atļauju neesot, tomēr vietvara izvirza prasības, tostarp 100 tūkstošu eiro lielu garantijas iemaksu pašvaldības kontā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Valsts mērķdotācijas pašvaldības lielākoties investēs izglītības un transporta infrastruktūrā
Apstiprināti 54 pašvaldību investīciju projekti mērķdotāciju saņemšanai 37 miljonu eiro apmērā. Projektos dominē izglītības un transporta infrastruktūras jomas, kam rezultātā paredzētas divas trešdaļas no kopējās valsts atbalsta summas. Ir vietvaras, kurās atbalstīti vairāki projekti. Vienlaikus ir tādas, kurās nav atbalstīts neviens. Pašvaldību ministrija galvenokārt izvērtējusi, vai projekti attīsta pakalpojumu klāstu iedzīvotājiem un sekmē arī teritoriālo reformu.
Vietējie Ogres novadā bažījas palikt bez ūdens jauna karjera izbūves ieceru dēļ
Ogres novada Tīnūžu pagasta iedzīvotāji uztraukušies par uzņēmēja vēlmi līdzās jau esošajām dolomīta atradnēm apdzīvotā vietā izveidot jaunu karjeru. Cilvēki ir pārliecināti – mājsaimniecības paliks bez ūdens. Vietvarā gan sola lūkot, lai iedzīvotāji neciestu, savukārt uzņēmējs piedāvā 2000 eiro depozītu kā drošības naudu gadījumam, ja raizes piepildīsies, tomēr vietējos tas nepārliecina, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījuma "4. studija".
Cēsu un Ogres novadā atjaunos reģionālā ceļa Augšlīgatne–Skrīveri segumu
Uz reģionālā autoceļa Augšlīgatne–Skrīveri (P32) trijos posmos Cēsu un Ogres novada teritorijā atjaunos segumu, informēja uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC). Darbu laikā satiksmi organizēs ar ceļazīmēm un vadstatņiem un pagaidu luksoforiem. Ātruma ierobežojums visā remonta posmā būs 70 km/h, darbu zonā – 50 km/h.
Pašvaldībās varētu izmitināt vēl 4800 Ukrainas kara bēgļu
Lai pašvaldības varētu uzņemt vēl vairāk bēgļu, nepieciešami teju 20 miljoni eiro. Vides aizsardzības un reģionālās attīstība ministrija (VARAM) apkopojusi pašvaldību iesniegtos piedāvājumus par ēkām, kurās, veicot remontdarbus, varētu tikt izmitināti vēl 4800 bēgļu. Tomēr, pēc vietvaru sacītā, ir jādomā ne tikai īstermiņā par pagaidu mītnēm, bet arī ilgtermiņā, jo jautājums par dzīvojamo fondu kļūst arvien sāpīgāks.
Ogrē pavasara tirdziņš ļauj piepelnīties Ukrainas bēgļu ģimenēm
Meklējot papildu veidus, kā atbalstīt kara bēgļus Latvijā, nedēļas nogalē Ogrē pavasara tirgū apmeklētāji iegādājās Ukrainas sieviešu un bērnu veidotos rokdarbus, kā arī iepazina tradicionālos ukraiņu ēdienus. Kā skaidro akcijas rīkotāji, pasākums ļāvis mammām ar maziem bērniem no Ukrainas gūt papildu līdzekļus iztikai Latvijā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt