Iedz. skaits 2020.g sākumā

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kaislības ap Ogres muzeju Kaligulas gaumē – vai muzeju var vadīt jebkurš?
Kaislības ap Ogres muzeju Kaligulas gaumē – vai muzeju var vadīt jebkurš?
Jaunā Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktore Ilze Zariņa grib popularizēt Ogri un glabāt pagātnes liecības nākotnei. To viņa atklāja savā pirmajā darba dienā, sniedzot interviju LTV raidījumam "Kultūršoks". Lai gan Ilzei Zariņai nebija konkursa nolikumā pieprasītās triju gadu pieredzes muzeju darbā, pašvaldība uz jauno muzeja direktori liek lielas cerības. Muzeju nozare joprojām ir aizvainota par Ogres pašvaldības lēmumu uzticēt Ogres kultūrvēsturiskā mantojuma vākšanu un glabāšanu cilvēkam, kura profesionālā dzīve ar to līdz šim nav bijusi saistīta, kā arī par Ilzes Zariņas lēmumu neierasties uz Muzeju padomes sēdi, lai iepazītos ar saviem jaunajiem kolēģiem.
Ogrē grib būvēt 1,7 miljonus eiro vērtu bērnu rotaļu laukumu ar stilizētu koka pili
Ogrē grib būvēt 1,7 miljonus eiro vērtu bērnu rotaļu laukumu ar stilizētu koka pili
Kamēr Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība patlaban cenšas pārvarēt finanšu krīzi un aizlāpīt budžeta robu gandrīz četru miljonu eiro apmērā, tikmēr cita pašvaldība tuvāk Rīgai, Ogres novadā, atspērusies izveidot jaunu bērnu rotaļu laukumu par nepilniem diviem miljoniem eiro, ņemot tam aizņēmumu Valsts kasē. Taču finanšu riski nav vienīgie, ar ko bērnu laukuma sakarā varētu saskarties pašvaldība.
Ogres Vēstures un mākslas muzeja vadīšanu uztic Ilzei Zariņai, pārbaudes periodā nosakot vairākus uz...
Ogres Vēstures un mākslas muzeja vadīšanu uztic Ilzei Zariņai, pārbaudes periodā nosakot vairākus uzdevumus
Ogres novada pašvaldības dome uzticējusi Ogres Vēstures un mākslas muzeja vadīšanu muzeja direktora amata kandidātu vērtēšanas komisijas izvirzītajai kandidātei Ilzei Zariņai. Kā informēja pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītāja pienākumu izpildītājs Nikolajs Sapožņikovs, lēmums pieņemts, neraugoties uz Latvijas Muzeju padomes paustajām bažām par amata pretendentes akadēmiskās izglītības un profesionālās pieredzes trūkumu muzeju pamatdarbības jomās.