Valsts reģionālie grants ceļi

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

13 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA", Latvijas Zaļā partija
2 vietas Jaunā VIENOTĪBA
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Kustība "Par!""
2 vietas "Latvijas attīstībai", VIDZEMES PARTIJA
2 vietas Nacionālā Savienība TAISNĪGUMS
Ziņas
Nedienas ar autobusu reisiem Ogrē turpinās
Problēmas ar sabiedriskā transporta reisu nodrošināšanu Ogres un Aizkraukles novadā turpinās. Šobrīd atklājusies vēl kāda problēma – līgums pasažieru pārvadātājiem paredz, ka vismaz 60% autobusu jābūt iespējai iekāpt arī ratiņkrēslā sēdošam cilvēkam. Un invalīdam braukšana jāpiesaka vismaz diennakti iepriekš. Savukārt pasažieriem ar bērnu ratiem iespēja braukt ir atkarīga no ratu lieluma. Daži tiek iekšā, daži ne.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ogres novada pašvaldība gatava tiesāties par autobusu reisu neizpildi
Lai gan Ogres novads aicināja izsludināt ārkārtas situāciju neizpildīto reisu dēļ, nekāda atbildīgās Satiksmes ministrijas (SM) un arī ministra rīcība nav sekojusi. Tālis Linkaits ("Konservatīvie") tikai norādījis – viss jārisina Autotransporta direkcijai. Tur savukārt solīja vien jaunnedēļ vēlreiz pievērsties uzņēmēja SIA "Liepājas autobusu parks" rīcības vērtēšanai. Tikmēr pašvaldība pieļauj iespēju tiesāties par autobusu reisu neizpildi. 
Mājas kafejnīcā Rembatē iepazīstina ar ukraiņu virtuvi
Nedēļas nogalē Ogres novadā norisinājās māju kafejnīcu dienas. Durvis apmeklētājiem vēra arī kafejnīca Rembatē, kur interesentiem bija iespēja iepazīt ukraiņu virtuvi – ēdienus gatavoja ukraiņu sievietes, kuras, bēgot no kara, bijušajā Rembates pansionātā dzīvo jau pusgadu. Pateicoties vietējo uzņēmēju un pašvaldības atbalstam, sarūpētas tika izejvielas, bet ietirgotie līdzekļi novirzīti ukraiņu ģimenēm.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt