Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 4 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Latvijas Zaļā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Jaunā konservatīvā partija
2 vietas "Latvijas attīstībai"
Ziņas
Carnikavā četras piejūras autostāvvietas būs par maksu
Ādažu novada dome lēmusi, ka šovasar Carnikavā četras piejūras autostāvvietas kļūs par maksas auto novietnēm. Šādu kārtību ieviest bijis plānots jau no 1. maija, taču tehnisku iemeslu dēļ maksas stāvlaukumi sākšot darboties jūnijā. Par maksas stāvvietu ieviešanu domājot arī Saulkrastu novadā. Tādējādi pašvaldības centīšoties samazināt atpūtniekiem nepieciešamās infrastruktūras uzturēšanas izmaksas.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Saulkrastu novadā uziet nelikumīgu cigarešu ražotni
Šā gada februārī Valsts policijas amatpersonas Saulkrastu novadā aizdomās par nelikumīgu tabakas izstrādājumu izgatavošanu, uzglabāšanu un realizēšanu aizturēja trīs vīriešus. Veicot vairākas kratīšanas, likumsargi konstatēja nelikumīgus tabakas izstrādājumus, kā arī elektrificētu cigarešu ražošanas iekārtu. Diviem vīriešiem šobrīd kriminālprocesā piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, informēja policija.
Saulkrastu novadā jau nedēļu ceļa malā mētājas asiņaini dzīvnieku kauli
14. decembrī kāds vietējais iedzīvotājs konstatēja, ka netālu no Sējas šosejas malā ir izmesti dzīvnieku kauli. Par to tika ziņots dažādiem dienestiem, taču kauli netika aizvākti. Kuram jālikvidē sekas, ja ceļa malā pēkšņi uzrodas asiņaini dzīvnieku skeleti – skaidroja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "4. studija".
Saulkrastieši sašutuši par kailcirti pilsētā
Saulkrastu iedzīvotāji Otrajā adventē saņēmuši pavisam negaidītu un nepatīkamu dāvanu. Privātmāju rajonā pilnībā nocirsts vairāk nekā simt gadus sens priežu mežs. Uzņēmums “Latvijas valsts meži” (LVM), kam pieder šis gabals, skaidro, ka tā esot atjaunošanas cirte, un vietā tikšot stādīts jauns mežs.
«Saulesvija» mūs atkal saveda kopā – Zvejniekciema vidusskolas folkloras kopa izbauda #dziedundejo2021 atmosfēru
Tieši Piejūras novads vienīgie visā Latvijā paspēja klātienē nodot folkloras kopu programmu Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. To starpā bija arī Zvejniekciema vidusskolas folkloras kopa un tās vadītāja Antra Deniškāne. Folkloras kopa bija patiešām cītīgi sagatavojusies un skatē ieguva I pakāpi. Savukārt savas prasmes pēc pandēmijas laika Zvejniekciema vidusskolas folkloras kopa izrādīja 26. jūlijā, kad  #dziedundejo2021 norise “Saulesvija” ciemojās Saulkrastu novadā. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt