Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 5 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 5 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
3 vietas Latvijas Zaļā partija
1 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Salaspilī ierobežo azartspēļu darbību
Salaspils novada dome apstiprinājusi saistošos noteikumus un lokālplānojumu azartspēļu organizēšanas vietu noteikšanai Salaspils pilsētas teritorijā ar mērķi ierobežot azartspēļu pieejamību blīvi apdzīvotā pilsētas daļā, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.
VARAM prasa Salaspils novada vadītājam ievērot proporcionalitāti komitejās
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) pieprasījusi Salaspils novada pašvaldības domes priekšsēdētajām Raimondam Čudaram ("Jaunā Vienotība") sniegt paskaidrojumu par likuma "Par pašvaldībām" nepildīšanu, neveidojot komitejas atbilstoši proporcionalitātes principam, un nekavējoši izpildīt likuma normu, informēja ministrijā.
Salaspils domē atkal strīdi par vietām komitejās
Salaspils novada domē jauno deputātu darbs atkal sācies ar strīdiem par vietu sadalījumu komitejās un tiesvedību. Tiesvedība par proporcionalitātes ievērošanu bija arī iepriekšējā sasaukumā, bet tiesas lēmumu izpildīt nebija iespējams, jo tas stājās spēkā tikai šā gada 9. jūlijā. Tagad Administratīvā rajona tiesa apmierinājusi lūgumu par pagaidu noregulējumu un uzlikusi domei par pienākumu mēneša laikā izdot jaunu lēmumu par komiteju sastāva izveidi.
Skaidrību par pašvaldības deputātu proporcionālu sadalījumu komitejās cer sagaidīt topošajā pašvaldību likumā
Pēc tiesas sprieduma par deputātu sadalījumu komitejās Salaspils novada domē diskusijas un tiesu iesaisti proporcionālam deputātu sadalījumam pašvaldību komitejās cer risināt ar konkrētu modelējumu topošajā likumā „Par pašvaldībām”. Vienlaikus pēc atbildīgās ministrijas norādēm Dobeles novada domē jāpārvēl mēra vietnieki. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt