Valsts vietējās nozīmes ceļi ar melno segumu

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
4 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kurzemē vislielākais Ukrainas kara bēgļu pieplūdums Liepājā un Ventspilī
Kurzemē pašvaldības šobrīd spēj nodrošināt nepieciešamo palīdzību bēgļiem. Latvijas Radio apjautāja vairākas Kurzemes pašvaldības, kurās bēgļu skaits ir atšķirīgs, un katra pašvaldība arī mēģinājusi rast kādu iespēju, kā morāli un materiāli atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri bēg no kara apdraudētajām teritorijām.
Popes muižas kompleksa iemītnieki cenšas atrast īpašnieku un glābt senās celtnes no sabrukšanas
Sarežģīta situācija izveidojusies Ventspils novada Popē, kur Latvijas lielākajam muižas ēku kompleksam daudzu gadu garumā tā arī nav atrasts saimnieks. Patlaban Latvijas likumi neparedz veidu, kā sakārtot vecus bezsaimnieka īpašumus. Senās celtnes, nesagaidījušas savus apsaimniekotājus, lēnām sabrūk, un to vidū ir arī valsts nozīmes arhitektūras pieminekļi. 
Piecu valstspilsētu apvienošana ar blakus novadiem notiks līdz 2029.gadam (papildināts)
Daugavpils, Jelgavas, Liepājas, Rēzeknes un Ventspils valstspilsētu apvienošana ar kaimiņu novadiem notiks līdz 2029. gadam, nevis 2025. gadam, kā šobrīd nosaka likums. Izmaiņas pieņemtas, lai paplašinātu sadarbību starp valstspilsētām un tām piegulošajiem novadiem, izveidojot novadus ar attīstības centriem. To paredz ceturtdien, 9. decembrī, Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumā.
Ovīšu ciemā atklāta laimes pastkaste
Ventspils novadā dzīvo viena no lielākajām Latvijas lībiešu kopienām un no šodienas Ovīšu ciemā, kas ir viens no lībiešu krasta mazajiem ciemiem Ziemeļkurzemē, atklāta laimes pastkaste. Ne tikai ciema iedzīvotāji, bet ikviens, kas nokļūst Ovīšos, var atcerēties kādu savu laimes mirkli un iemūžināt to vēstulē, ko pēc tam iemet  laimes kannā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt