Nodokļu (IIN+NĪN) ieņēmumi 2018.g

+ -
Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 29 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

10 vietas Jaunā VIENOTĪBA
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas VIDZEMES PARTIJA
2 vietas "Latvijas attīstībai"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
1 vieta "Kustība "Par!"", "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Lielstraupes pili nodos Cēsu novada pašvaldībai
Lielstraupes pili bez atlīdzības nodos Cēsu novada pašvaldības īpašumā, lai nodrošinātu tās kultūrvēsturiskās vērtības saglabāšanu un aizsardzību, kā arī izmantošanu sabiedrības vajadzībām. To paredz Saeimas ceturtdien, 16. martā, pieņemtais likums, informēja Saeimas Preses dienests.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Veselavas zirgu pastā izveidots Ziemassvētku brīnumu mežs
"Tā noteikti būs vieta, kur satikties cilvēkiem" – tā par savu ieceri, atjaunojot Veselavas Zirgu pasta staciju, saka tās jaunie saimnieki. Taču, lai atdzimtu vēsturiskā ēka, vēl ir daudz darāmā, bet arī jau tagad, sagaidot Ziemassvētkus, tā jau savā ziņā ir kļuvusi par satikšanās vietu, un te var satikt pat pašu Ziemassvētku vecīti. Latvijas Radio garāmbraucot piestāja Vidzemes šosejas malā, Bērzkrogā, pie bijušās Zirgu pasta stacijas.
Daudzas pašvaldības steidz izvest sniega kaudzes
Lielākajā daļā Latvijas teritorijas sniega kārtas biezums mērāms pat vairākos desmitos centimetru, tādēļ, tīrot brauktuves un ietves, izveidojušās arī sniega kaudzes. Daļu no tām tagad daudzās pašvaldībās steidz izvest un atzīst, ka šī ir neierasta situācija.
Veloceliņa izbūve Cēsu pusē atklāj, ka īpašnieka zeme tagad pieder pašvaldībai
Māris no Cēsu novada Līvu ciema 20 gadus cītīgi apkopa savu īpašumu, kas atrodas pašā ceļa malā. Pavisam nesen viņš uzzināja, ka tā nemaz neesot viņa zeme, pastāstīja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija", bet 1500 kvadrātmetri tagad piederot pašvaldībai. Valsts zemes dienestā norādīja, ka nobīdes iespējamas ar dažādām metodēm dažādos laikos veiktu zemes mērījumu dēļ. 
Latvieša spēks ir dabā – lai atjaunotu lauku māju, Ekertu ģimene Straupē audzē cidonijas
Maija un Ritvars Ekerti ik dienu pēc darba dodas uz lauku īpašumu, lai audzētu un pārstrādātu cidonijas. Katrs no 15 tūkstošiem stādu pa vienam tika likti zemē, – šobrīd tie dod iespēju no peļņas atjaunot savu lauku māju. Nav daudz, bet pietiek, jo viņi to visu dara bērnu dēļ. Arī karoga masta pagalmā vēl nav, bet noteikti būs, Ekerti stāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Zemes stāsti".