Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 8 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums
10 vietas "Latvijas attīstībai"
3 vietas "LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"
2 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Rēzeknes un Varakļānu novadā atšķirīgi vērtē «Aizved mani» soliņu lietderību
Rēzeknes un Varakļānu novadā atšķirīgi vērtē «Aizved mani» soliņu lietderību
Kopš unikālo soliņu "Aizved mani" uzstādīšanas Rēzeknes novada Dekšāres pagastā pagājis mēnesis. Pagaidām gan vēl nav novērota liela iedzīvotāju interese par to izmantošanu, taču sociālās saziņas vietnēs saņemti gan atzinīgi, gan nievājoši komentāri. Vienotas nostājas par projekta lietderību trūkst arī vietējām pašvaldībām.
Pētījums: Ceļu satiksmei pērn drošākās pašvaldības – Ventspils un Varakļānu novads
Pētījums: Ceļu satiksmei pērn drošākās pašvaldības – Ventspils un Varakļānu novads
Par ceļu satiksmei drošāko valstspilsētu Latvijā 2022. gadā atzīta Ventspils, savukārt 36 novadu konkurencē pirmajā vietā ierindojies Varakļānu novads. Par to liecina Satiksmes ministrijas (SM) izstrādātais "Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss 2022", kura aprēķinā ņemts vērā pašvaldības iedzīvotāju viedoklis un ceļu satiksmes negadījumu (CSNg) statistika. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Atvainojiet, Tautas panorāmas video vēl nav pieejams.

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Likumā uzdotais neizpildīts jau pusgadu – par novadu reformas neskarto Varakļānu turpmāko likteni le...
Likumā uzdotais neizpildīts jau pusgadu – par novadu reformas neskarto Varakļānu turpmāko likteni lemt nesteidzas
Valdībai jau pirms pusgada bija jāpiedāvā Saeimai varianti par novadu reformas neskarto Varakļānu turpmāko likteni, taču tas joprojām nav izdarīts. Šāda kavēšanās lielu ietekmi uz Varakļāniem neatstāšot, taču skaidrībai par šī novada nākotni jābūt līdz nākamā gada rudenim, uzskata atbildīgā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM). Tikmēr politoloģe Iveta Kažoka likumā paredzētā uzdevuma nepildīšanu sauc par netipisku un norāda – sabiedrībai ir tiesības paļauties, ka likums tiek pildīts.
Novadu reformas neskartie Varakļāni – gada laikā bez būtiskām pārmaiņām
Novadu reformas neskartie Varakļāni – gada laikā bez būtiskām pārmaiņām
Tieši pirms gada stājās spēkā administratīvi teritoriālā reforma, Latvijas pašvaldību skaitam samazinoties par 75. Vien dažu pašvaldību robežas jau sākotnējais reformas plāns paredzēja atstāt nemainītas. Taču ir viens novads, kurš no reformas izspruka teju pēdējā brīdī. Kā tagad klājas iedzīvotāju skaita ziņā Latvijas mazākajai pašvaldībai?