Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Bartaševiča un Šlesera tandēms agri sāk priekšvēlēšanu cīņu par Rēzekni
Bartaševiča un Šlesera tandēms agri sāk priekšvēlēšanu cīņu par Rēzekni
Politiskā cīņa par varu Rēzeknē ir sākusies agrāk nekā citās pašvaldībās. Saeimas lēmums virzīt tālāk Rēzeknes domes atlaišanas likumprojektu un bijušā pilsētas mēra Aleksandra Bartaševiča partijas "Kopā Latvijai!" apvienošanās ar Aināra Šlesera vadīto "Latvija pirmajā vietā" sola spraigu kampaņu līdz nākamā gada pašvaldību vēlēšanām.
Vai Eiduks nosargās Latvijas čempiona titulu taku skrējienā?
Vai Eiduks nosargās Latvijas čempiona titulu taku skrējienā?
Šogad neierasti agri – maija izskaņā – uzzināsim jaunos Latvijas čempionus taku skriešanā, un savus titulus Rēzeknes pusē "Stirnubuka" ietvaros mēģinās aizstāvēt nosacītie kurzemnieki Kārlis Eiduks un Agate Armane. Vienlaikus šajā nedēļas nogalē Rojā risināsies pirmās diennakts skriešanas sacensības, kurām arī piešķirts nacionālā čempionāta statuss. Dalībnieku vidū būs arī dzīvā leģenda Viktors Suborins un skrējiena Rīga–Valmiera aizpērnā uzvarētāja Viktorija Briantseva no Ukrainas.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ministre Bērziņa neizslēdz Rēzeknes domes atlaišanu
(papildināts)
Ministre Bērziņa neizslēdz Rēzeknes domes atlaišanu (papildināts)
Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība iesniegusi Finanšu ministrijā budžeta projektu ar 1,3 miljonu eiro deficītu, kas nozīmē, ka tā nav izpildījusi uzdevumu izstrādāt sabalansētu budžetu. Tādēļ vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība") neizslēdz, ka varētu rosināt Saeimai lemt par Rēzeknes valstspilsētas domes atlaišanu.