Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknes pusē maksa par nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu pieaug; rēķinus var samazināt šķirojot
Uzņēmums "ALAAS" no jaunā gada 1. janvāra paaugstina sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu. Tas nozīmē, ka Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada un daļēji arī Ludzas novada iedzīvotājiem, kur uzņēmums sniedz pakalpojumus, par nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu būs jāmaksā vairāk. Lai samazinātu rēķinus, iedzīvotāji aicināti arvien vairāk domāt par atkritumu šķirošanu, jo par šķiroto atkritumu izvešanu nav jāmaksā. 
Vides dienests Rēzeknē un tās apkaimē gadiem cīnās ar vides piesārņotāju
Valsts vides dienests (VVD) atkārtoti pieķēris vides piesārņotāju, kas Rēzeknes pilsētā un tuvākajā apkārtnē regulāri novieto dažāda veida nelikumīgi savāktos atkritumus citiem piederošos īpašumos. Lai arī vīrietis jau ticis vairakkārt administratīvi sodīts, savu vainu likumpārkāpumos neatzīst un gatavs VVD pieņemto lēmumu pārsūdzēt tiesā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Latgalē daudzdzīvokļu mājas visaktīvāk siltina Rēzeknē
Latvijā kopumā šis gads bijis visražīgākais daudzdzīvokļu māju siltināšanā, taču Latgalē joprojām aktivitāte salīdzinājumā ar citiem reģioniem ir viszemākā. Latgalē daudzdzīvokļu mājas visaktīvāk siltina Rēzeknē. Mājokļu siltināšanu finansiāli atbalsta Eiropas Savienība un vietējās pašvaldības, taču liela daļa Latgales iedzīvotāju, lai arī saprot māju renovāciju nepieciešamību, joprojām uzskata, ka nespēs norēķināties par paveiktajiem siltināšanas darbiem.
Rēzeknes dome mēģina izvairīties no «Aļošas» demontāžas, aptaujājot iedzīvotājus
Daugavpils pašlaik ir vienīgā pašvaldība, kura nav iesniegusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) plānu par okupāciju slavinošu objektu demontāžu. Arī Rēzekne, kur varas groži tai pašai partijai – "Saskaņai", plānu par demontāžu ir iesniegusi, tomēr šobrīd meklē iespējas, kā izvairīties no demontāžas, jautājot sabiedrības viedokli aptaujā.
Rēzeknes novadā grib mainīt četru ielu nosaukumus
Biedrība "Publiskās atmiņas centrs" divdesmit piecām Latvijas pašvaldībām ir nosūtījis vēstuli par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu, aicinot pārdēvēt pašvaldību teritorijās sastopamos vietvārdus un ielu nosaukumus. Rēzeknes novada pašvaldība saņēmusi ieteikumu par divu ielu pārdēvēšanu, taču iedziļinoties šajā jautājumā, vietvara sarakstu papildinājusi vēl ar divām ielām, kurām pēc tās ieskatiem arī būtu jāmaina nosaukums.
Padomju pieminekļu demontāža reģionos rit lēnām
Jau jauc, meklē, kam to darīt, vai vēl tikai prāto, kā to labāk darīt. Rīgā vismaz šodien progress bija redzams, taču padomju pieminekļu, piemiņas akmeņu vai plākšņu demontāža reģionos rit lēnām. Demontējamajiem objektiem bagātākajā pašvaldībā Alūksnes novadā šodien deputāti apņēmušies nojaukt vairāk, nekā prasīts. Dienvidkurzemes novadā divi no septiņiem objektiem novākti vakar. Savukārt Latgalē vietvaras kavējas – trūkstot vietējo būvnieku, kas gatavi to darīt.
Šķeldas katlumāju būvniecībā vietvarām dažādi ātrumi
Daļa pašvaldību steidz izmantot iespēju saņemt Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu šķeldas katlumāju būvniecībai. Pašvaldībām gan jāspēj atrast atlikušo finansējuma daļu projektu īstenošanai. Rēzekne un Jēkabpils katra plāno celt katlumājas 7–8 miljonu eiro vērtībā, bet Daugavpilī aprēķināts, ka tāda izmaksās 20 miljonus eiro.