Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Koristu īpašā kopības sajūta Oslo un Rēzeknē
Koristu īpašā kopības sajūta Oslo un Rēzeknē
Šajā nedēļas nogalē savu 20. dziesmoto jubileju atzīmē Norvēģijas latviešu koris "Laipa". Koncertā "Sanāciet, sadziediet, sasadancojiet" jubilāri uzstāsies kopā gan ar vietējiem diasporas kolektīviem, gan ar viesiem – Rēzeknes novada jaukto kori "Ezerzeme".
Rēzeknē uz Eiropas čempionātu pulcējas muitas kinologi no 12 valstīm
Rēzeknē uz Eiropas čempionātu pulcējas muitas kinologi no 12 valstīm
Vairāk nekā 20 suņi un viņu saimnieki no 12 valstīm četras dienas Rēzeknē un tās apkārtnē piedalījās Eiropas atklātajā čempionātā muitas kinologiem ar dienesta suņiem. Uzvarētāji tika noteikti spraigās sacensībās, veicot trīs pamatdisciplīnas aizliegto vielu un skaidras naudas meklēšanā, kā arī vērtējot suņa paklausību un kontroli. Komandu kopvērtējumā un narkotisko vielu meklēšanā pirmā vieta – Beļģijai, savukārt skaidras naudas meklēšanā pirmā vieta Latvijas Muitas pārvaldei – Andrejam Ogolerovam ar suni Bono.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknes pilsētas dome beidzot apņemas sabalansēt budžeta izdevumus
(papildināts)
Rēzeknes pilsētas dome beidzot apņemas sabalansēt budžeta izdevumus (papildināts)
Rēzeknes pilsētas domes ārkārtas sēdē ceturtdien, 29. februārī, pieņemts lēmums samazināt budžeta izdevumus, lai stabilizētu pilsētas finanšu situāciju. Pēc pusotru stundu ilgām debatēm deputāti vienbalsīgi apstiprināja izdevumu samazinājumu par kopumā 3,5 miljoniem eiro, tādā veidā virzoties uz bezdeficīta budžeta apstiprināšanu nākamajā domes sēdē 7. martā.
Ar cerību, ka cilvēkos kaut kas pamodīsies, latgalieši turpina palīdzēt Ukrainai
Ar cerību, ka cilvēkos kaut kas pamodīsies, latgalieši turpina palīdzēt Ukrainai
Koncerti ar Ukrainas jauniešu un bērnu uzstāšanos, mītiņi, ziedojumu vākšana un ierakumu sveču liešana – apritot diviem gadiem kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, 24. februārī arī Rēzeknē un Daugavpilī aktīvie reģiona ļaudis kopā ar ukraiņiem, kuri tagad dzīvo Latgalē, organizē dažādus atbalsta pasākumus Ukrainai.
Ministre Bērziņa: Situāciju Rēzeknē vērtēs arī no valsts drošības viedokļa
(papildināts)
Ministre Bērziņa: Situāciju Rēzeknē vērtēs arī no valsts drošības viedokļa (papildināts)
Rēzeknes valstspilsēta ir vienīgā pašvaldība Latvijā, kas nav pieņēmusi savu budžetu likumā noteiktajā termiņā. Lemjot par turpmāko rīcību, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ņems vērā arī valsts drošības intereses. Savu nostāju ceturtdien paudusi gan Finanšu ministrija, gan VARAM, solot meklēt risinājumus, lai neciestu iedzīvotāji, taču domes atlaišana pagaidām neesot ministriju dienas kārtībā.