Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknes pusē maksa par nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu pieaug; rēķinus var samazināt šķirojot
Uzņēmums "ALAAS" no jaunā gada 1. janvāra paaugstina sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu. Tas nozīmē, ka Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada un daļēji arī Ludzas novada iedzīvotājiem, kur uzņēmums sniedz pakalpojumus, par nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu būs jāmaksā vairāk. Lai samazinātu rēķinus, iedzīvotāji aicināti arvien vairāk domāt par atkritumu šķirošanu, jo par šķiroto atkritumu izvešanu nav jāmaksā. 
Vides dienests Rēzeknē un tās apkaimē gadiem cīnās ar vides piesārņotāju
Valsts vides dienests (VVD) atkārtoti pieķēris vides piesārņotāju, kas Rēzeknes pilsētā un tuvākajā apkārtnē regulāri novieto dažāda veida nelikumīgi savāktos atkritumus citiem piederošos īpašumos. Lai arī vīrietis jau ticis vairakkārt administratīvi sodīts, savu vainu likumpārkāpumos neatzīst un gatavs VVD pieņemto lēmumu pārsūdzēt tiesā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Skolēni no Rēzeknes meklē risinājumus klimatneitrālākai pilsētvidei
Dzimtā pilsēta nav īsti klimatneitrāla, – to Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolnieces secinājušas pēc dalības Gētes institūta starptautiskā projektā "Klimatneitrāla pilsēta". Pirms tam par klimata ietekmi uz vidi skolnieces nav īsti aizdomājušās, bet nu projekta ietvaros piedāvā savus risinājumus zaļākai dzīvei pilsētā. Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas skolēni pērn pilotprojektā atzīti par labākajiem. 
Pedagogiem Rēzeknē daudz neskaidrību, kā strādāt ar ukraiņu bērniem
Sākoties jaunajam mācību gadam, visiem ukraiņu bērniem Latvijā no pirmsskolas līdz vidusskolai izglītība jāapgūst tikai valsts valodā, to nosaka Saeimas pieņemtie grozījumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā. Šobrīd Latvijas skolās mācās teju 4400 ukraiņu skolēnu, no kuriem 1200 pirmsskolas izglītības iestādēs. Un  līdz šim lielas izmaiņas skolēnu skaita ziņā nav novērotas, atzīst Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
Arī Rēzeknē izgatavo blindāžas sveces Ukrainas aizstāvjiem
Latvijā arvien lielāku atsaucību gūst blindāžas sveču izgatavošanas darbnīcas. Blindāžas sveces ir liels palīgs karadarbības skartajā Ukrainā palikušajiem, lai sasildītos paši vai sasildītu tēju un maltīti. Nupat pirmā sveču liešanas darbnīca aizvadīta Rēzeknē, kas vienkopus pulcēja ne vien rēzekniešus, bet arī kara bēgļus no Ukrainas.