Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknes precedents: Pašvaldības deputātu drīkstēs atlaist arī ministrs, dome – strādāt mazākā sastā...
Rēzeknes precedents: Pašvaldības deputātu drīkstēs atlaist arī ministrs, dome – strādāt mazākā sastāvā
Pašvaldības domes deputāta pilnvaras drīkstēs anulēt arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, bet dome – strādāt mazākā sastāvā, ja līdzšinējā dome nav spējīga pildīt savus pienākumus. Šādas izmaiņas trešdien, 6. decembrī, akceptēja Saeima. Grozījumi likumos tapuši, reaģējot uz Rēzeknes valstspilsētas domes vairākuma deputātu rīcību, neapmeklējot domes sēdes, lai tādējādi panāktu tās atlaišanu. Tiesa, tagad domes koalīcijai ir jauna taktika – atturēties balsojumos, kas neļauj pieņemt lēmumus.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknē valdošā partija «Kopā Latvijai» grib paātrināt domes atlaišanas procesu; ministre aicina nol...
Rēzeknē valdošā partija «Kopā Latvijai» grib paātrināt domes atlaišanas procesu; ministre aicina nolikt mandātus (papildināts)
Rēzeknes domes valdošās politiskās partijas "Kopā Latvijai" valde izplatījusi paziņojumu, kurā pauž vēlmi paātrināt domes atlaišanas procesu un startēt jaunās vēlēšanās nākamgad. Rēzeknes dome ir nonākusi smagā finansiālajā situācijā un 2. novembrī pašvaldību ministre izdeva rīkojumu par mēra Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") atstādināšanu.
Rēzeknē sola pārskatīt skolotāju sašutumu izraisījušos algu aprēķinus; problēmas arī Preiļos
Rēzeknē sola pārskatīt skolotāju sašutumu izraisījušos algu aprēķinus; problēmas arī Preiļos
Pirms nedēļas Latvijas izglītības darbinieku arodbiedrība cēla trauksmi par Rēzeknes pašvaldības apstiprināto kārtību mērķdotācijas sadalei pedagogu atalgojumam, norādot, ka tā ir pretrunā ar valdības noteikto un pasliktina viņu apstākļus. Rēzekne sola strīdīgo punktu pārskatīt, tikmēr arī Preiļu novadā atzīst, ka nevar izpildīt prasību par slodzes sabalansēšanu.
Rēzeknē opozīcija uzskata – Bartaševičs pēc atstādināšanas vēlas visas domes atlaišanu
Rēzeknē opozīcija uzskata – Bartaševičs pēc atstādināšanas vēlas visas domes atlaišanu
No Rēzeknes mēra amata ceturtdien atstādinātais Aleksandrs Bartaševičs ("Kopā Latvijai") Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rīkojumu par atstādināšanu uzskata par politisku izrēķināšanos un plāno to pārsūdzēt. Bartaševičs negrasās pamest politiku. Savukārt līdzšinējā domes opozīcija uzskata, ka Bartaševičs ar partijas biedriem vēlas, lai dome tiktu atlaista. 
Ministre atstādina Rēzeknes mēru Bartaševiču
(papildināts)
Ministre atstādina Rēzeknes mēru Bartaševiču (papildināts)
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa ("Jaunā Vienotība") izdevusi rīkojumu par Rēzeknes domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča ("Kopā Latvijai") atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas, informēja ministrija. Bartaševičs sola lēmumu pārsūdzēt.