Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 12 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
3 vietas Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", Latvijas Zaļā partija, Jaunā VIENOTĪBA, Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība", LATGALES PARTIJA
1 vieta Jaunā konservatīvā partija
1 vieta "PROGRESĪVIE"
Ziņas
Rēzeknes pusē maksa par nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu pieaug; rēķinus var samazināt šķirojot
Uzņēmums "ALAAS" no jaunā gada 1. janvāra paaugstina sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksu. Tas nozīmē, ka Rēzeknes pilsētas, Rēzeknes novada un daļēji arī Ludzas novada iedzīvotājiem, kur uzņēmums sniedz pakalpojumus, par nešķiroto sadzīves atkritumu izvešanu būs jāmaksā vairāk. Lai samazinātu rēķinus, iedzīvotāji aicināti arvien vairāk domāt par atkritumu šķirošanu, jo par šķiroto atkritumu izvešanu nav jāmaksā. 
Vides dienests Rēzeknē un tās apkaimē gadiem cīnās ar vides piesārņotāju
Valsts vides dienests (VVD) atkārtoti pieķēris vides piesārņotāju, kas Rēzeknes pilsētā un tuvākajā apkārtnē regulāri novieto dažāda veida nelikumīgi savāktos atkritumus citiem piederošos īpašumos. Lai arī vīrietis jau ticis vairakkārt administratīvi sodīts, savu vainu likumpārkāpumos neatzīst un gatavs VVD pieņemto lēmumu pārsūdzēt tiesā.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rēzeknē notiks 12. starptautiskais teātra festivāls «Soli pa solim»
No 16. līdz 18. septembrim Rēzeknē notiks 12. starptautiskais teātra festivāls "Soli pa solim 2022", kurā viesosies Latvijas, Polijas, Igaunijas un Lietuvas teātri, informēja organizatori, atgādinot, ka "festivāls katru otro gadu aicina skatītājus soli pa solim iedziļināties teātra mākslā un piedzīvot dažādu valstu, valodu un emociju izpausmes".
Pašvaldības kūtri informē VARAM par gatavību apkures sezonai
Tikai nedaudz vairāk nekā puse no pašvaldībām izpildījušas mājasdarbu un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā (VARAM) iesūtījušas informāciju par kurināmā resursiem un gatavību nākamajai apkures sezonai. Ministrija informāciju pieprasīja pēc tam, kad atsevišķas pašvaldības publiskā telpā ziņoja, ka, iespējams, tām būs problēmas ar energoresursu iepirkumiem.
Pastniece no Rēzeknes: Piedzīvoju, kā manu darbu aizstāj datori
"Esmu dzimusi Viļānos, mācījos Viļānos, pabeidzu skolu. Mana labākā draudzene tolaik jau strādāja pastā, un tad man tā likās, ka tas varētu būt mans aicinājums," tā par savu izvēli strādāt tieši pastā Latvijas Radio raidījumā "Pēcpusdiena" stāsta Latvijas pasta Rēzeknes nodaļas operatore Anna Lucijanova, piemetinot, ka kā jau lauku bērns agrā bērnībā gribējusi kļūt par bišu pavēlnieci. Tagad pastā nosvinēta 35 gadu darba jubileja.