Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā 50 ziemas peldētāji filmējušies mākslas darbam jūrā
Liepājā ziemas peldētāji kļuvuši par mākslas darbu – tā par pašas piedzīvoto stāsta Liepājas laikraksta "Kurzemes Vārds" korespondente Linda Kilevica. Viņa jau vairākus gadus peldas ziemā un ir sajūsmināta par iespēju kopā ar citiem Latvijas ziemas peldētājiem piedalīties mākslinieces Ievas Epneres videoinstalācijā "Kolekcija", kas no decembra sākuma apskatāma Malmes mākslas muzejā Zviedrijā izstādē "Latvijas kolekcija".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Rīgā notiks militārās mācības «Namejs»
Līdz nedēļas beigām Rīgā notiks militārās mācības "Namejs", ceturtdien, 6. oktobrī, paziņoja Zemessardzes 1. Rīgas brigāde. Līdzīgas mācības notika arī pērn. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, kā pilsētvidē aizturēt bruņotu militāru spēku.
Liepājas operas simtgadē top Jēkaba Nīmaņa opera bērniem Māras Ķimeles režijā
Liepājā sāk vērienīgi atzīmēt operas simtgadi. Koncertzālē "Lielais dzintars" oktobrī atskaņos divas operas. Jau šajā sestdienā, 8. oktobrī, gaidāma pirmizrāde operai mazākajiem klausītājiem. 120 jaunieši no Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, 30 pedagogi un radošā komanda piedalīsies komponista Jēkaba Nīmaņa, režisores Māras Ķimeles, scenogrāfa Reiņa Suhanova un dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces radītajā jaundarbā ģimenēm "Mūž(-uš)īgais lidojums".
Liepājā zvejnieki gatavojas krīzes scenārijam – sāk tirgot zivis no kuģiem
Liepājā milzu rindas bijušas ne tikai pie vēlēšanu iecirkņiem, bet arī promenādē pēc zivīm. Piekrastes zvejnieki Liepājā jau sākuši gatavoties krīzes scenārijam. Pirmo reizi pēc ilgāka laika Liepājas tirdzniecības kanālā krastā zvejnieki no kuģiem sākuši tirgot no rīta jūrā nozvejotās zivis. Zvejnieki šobrīd gaida arī solītās kompensācijas par degvielas sadārdzinājumu, kas būtiski liek pārvērtēt katru došanos jūrā, lai tā nenestu zaudējumus.
FOTO: Koncertzālē un rūpnīcā – aizvadīts Liepājas Mākslas forums
Ar astoņiem spilgtiem kultūras pasākumiem nedēļas nogalē aizvadīts Liepājas Mākslas forums. Tas pulcēja māksliniekus no vairākām pasaules valstīm un norisinājās ne tikai kultūras ļaudīm ierastajā vidē – koncertzālē "Lielais dzintars", bet arī bijušajā rūpnīcā "Liepājas metalurgs", kā skatuvi izmantojot gan tukšu cehu telpas, gan dzelzceļa sliedes un citus industriālus objektus.
Normunds Šnē: Tas ir unikāls meistardarbs – video opera «An Index of Metals»
Festivālu ''Liepājas Mākslas forums'' šodien noslēgs ļoti neparasts darbs – pasaulē reti atskaņotais itāļu komponista Fausto Romitelli meistardarbs video opera "An Index of Metals". Opusu izpildīs valsts kamerorķestra "Sinfonietta Rīga" mūziķu ansamblis un žilbinošās soprāna balss īpašniece Joanna Frešele diriģenta Normunda Šnē vadībā.