Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Valsts valodas zināšanu pārbaudes nav stresa noturības tests
Valsts valodas zināšanu pārbaudes nav stresa noturības tests
Līdzšinējā Liepājas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere par nepieņemamām sauc metodes, kādas tiek izmantotas, pārbaudot pilsētas skolotāju zināšanu atbilstību valsts valodas prasmes kategorijai. Daļa pedagogu aizgājuši – kāds pavisam, bet cits paņēmis slimības lapu. Šīs situācijas risināšana bija viena no pēdējām lietām, ar ko savā līdzšinējā postenī nodarbojās Kristīne Niedre-Lathere. No 1. decembra viņa ir paaugstināta amatā par Izglītības ministrijas valsts sekretāres vietnieci un strādā Rīgā. Viņa teic, ka arī jaunajā postenī savus uzskatus nenodos: "Jābūt skaidriem vienotiem nosacījumiem un kritērijiem visā valstī kopumā."

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

No Liepājas caur Rīgu uz Daugavpili – nākamgad plāno atklāt garāko autobusa maršrutu Latvijā
(papild...
No Liepājas caur Rīgu uz Daugavpili – nākamgad plāno atklāt garāko autobusa maršrutu Latvijā (papildināts)
Nākamā gada pavasarī starp lielākajām pilsētām – Liepāju, Rīgu un Daugavpili – plāno atklāt Latvijā garāko autobusu maršrutu. Jāatgādina, ka starp galvaspilsētu un Daugavpili ikdienas autobusu reisu nav jau kopš pavasara. Maršruts Liepāja–Daugavpils būtu komercreiss, cenu noteiks pārvadātājs, kas segs arī visas izmaksas. Tā plāno uzņēmums "Lux Express", kas Baltijā ir viens no lielākajiem autobusu pārvadātājiem. Uzņēmums gatavs veikt arī regulāros reisus starp Rīgu un Liepāju. Kā uz to raugās tiešie konkurenti – "Liepājas autobusu parks" –, un vai komercreisi Latvijā sāk atdzimt? 
Pieaugšana kameras sienās. Liepājas teātrī top Kristīnes Brīniņas dokumentālā izrāde «Gaišās naktis»
Pieaugšana kameras sienās. Liepājas teātrī top Kristīnes Brīniņas dokumentālā izrāde «Gaišās naktis»
Šobrīd Liepājas teātrī mākslinieces Kristīnes Brīniņas vadībā top izrāde "Gaišās naktis", kuras dramaturģiskais materiāls tapis, māksliniecei sadarbojoties ar dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru. Pirmizrāde paredzēta Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē "Lielais dzintars" 7. decembrī, uz to aicināti arī mazās zāles abonementa īpašnieki, informē teātrī. 
Sabiedriskajā apspriešanā 83% dalībnieku atbalsta Baltijā modernākā spa centra būvi Liepājā
Sabiedriskajā apspriešanā 83% dalībnieku atbalsta Baltijā modernākā spa centra būvi Liepājā
Noslēgusies sabiedriskā apspriešana Lietuvas investoru iecerei par 30 miljoniem eiro Liepājā būvēt modernu veselības spa centru. Projekta laikā paredzēts atjaunot arī seno Vannu mājas ēku, ko projektējis slavenais arhitekts Pauls Makss Berči un kas bijusi iecienīta Eiropas un Krievijas aristokrātu atpūtas vieta. Vairāk nekā 80% būvniecības ieceri atbalsta. Daļēji ņemti vērā arī iebildumi, jo paredzēts restaurēt vienu autentisko Vannu mājas istabu, kā arī tiks meklēti risinājumi samazināt jaunbūves augstumu par vairāk nekā vienu metru.