Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā 50 ziemas peldētāji filmējušies mākslas darbam jūrā
Liepājā ziemas peldētāji kļuvuši par mākslas darbu – tā par pašas piedzīvoto stāsta Liepājas laikraksta "Kurzemes Vārds" korespondente Linda Kilevica. Viņa jau vairākus gadus peldas ziemā un ir sajūsmināta par iespēju kopā ar citiem Latvijas ziemas peldētājiem piedalīties mākslinieces Ievas Epneres videoinstalācijā "Kolekcija", kas no decembra sākuma apskatāma Malmes mākslas muzejā Zviedrijā izstādē "Latvijas kolekcija".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ar lielu ticību sev. Liepājas skolēnu ansamblis «Amber Strings» uzvar Holivudā un koncertē Rīgā
17. novembrī pulksten 19.00 kultūrvietā "Digital Art House" Rīgā, Skolas ielā 2, muzicēs Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) ansamblis "Amber Strings", kas šovasar uzvarējis Losandželosā rīkotajā Pasaules izpildītāju mākslas čempionātā, kas no 21. līdz 31. jūlijam norisinājās Holivudā. Šogad tas notika jau 25. reizi, un to var uzskatīt par sava veida olimpisko spēļu analogu. 
Pēc izglītības grāmatvede; tagad – militārā kuģa mehāniķe. Agitas Kimmeles stāsts
Agita Kimmele Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem pievienojās pirms sešiem gadiem. Savus dienesta pienākumus viņa veic Liepājā, dienot uz kuģa "Tālivaldis". Agita Kimmele ieguvusi izglītību grāmatvedībā, tomēr ātri vien sapratusi, ka tas nebūs īstais ceļš viņas dzīvē, tāpēc iestājusies Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, viņa pastāstīja Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma". 
Liepājas Universitātes vadībā būtiskas nesaskaņas par iestādes nākotni
Liepājas Universitātē (LiepU) nepieciešamas pārmaiņas, – tam piekrīt gan universitāte, gan tās dibinātājs – Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) un arī valdība. Tomēr lēmums par to, kurai no lielajām universitātēm Rīgā tā varētu pievienoties, izsaucis būtiskas nesaskaņas un šķelšanos pašas universitātes vadībā. LiepU Senāts un Satversmes sapulce lēmusi, ka iestāde pievienosies Latvijas Universitātei (LU), kam iebilst vēl viena augstākā lēmējinstitūcija – LiepU padome.