Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā 50 ziemas peldētāji filmējušies mākslas darbam jūrā
Liepājā ziemas peldētāji kļuvuši par mākslas darbu – tā par pašas piedzīvoto stāsta Liepājas laikraksta "Kurzemes Vārds" korespondente Linda Kilevica. Viņa jau vairākus gadus peldas ziemā un ir sajūsmināta par iespēju kopā ar citiem Latvijas ziemas peldētājiem piedalīties mākslinieces Ievas Epneres videoinstalācijā "Kolekcija", kas no decembra sākuma apskatāma Malmes mākslas muzejā Zviedrijā izstādē "Latvijas kolekcija".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Liepājas lidostā mācās novērst aviokatastrofas sekas
Imitējot divu lidmašīnu sadursmi, Liepājas lidostā aizvadītas pilna apjoma krīžu situāciju pārvarēšanas praktiskās mācības. To dalībnieku skaits, ieskaitot attālināti iesaistītos, pārsniedza 800.
Liepājā noslēgumam tuvojas krasta erozijas apturēšanai paredzētās būnas būvniecība
Līdz šī gada beigām jūrā netālu no Liepājas plānots pabeigt būnas būvniecību. Tā ir vienīgā šāda veida hidrotehniskā būve Baltijas valstīs, un tās funkcija ir apturēt smilts migrāciju un krasta eroziju. Mērķis ir arī pasargāt Liepājas attīrīšanas iekārtas no ieskalošanas jūrā. Pagaidām gan acīmredzams efekts no turpat 7 miljonus vērtās būnas ietekmes uz krasta līnijas izmaiņām nav manāms, taču šoruden vēl nav bijis arī lielo vētru, kas veicina krasta nobrukumus.
Liepājas sabiedriskajam darbiniekam un izdevējam Klāvam Ukstiņam – 190
Viņš bija skolotājs, mācību grāmatu autors, latviešu valodā iznākoša laikraksta redaktors, izdevējs, bibliotekārs, filantrops… Klāvs Ukstiņš devis milzīgu ieguldījumu latviešu kultūras un sabiedriskās dzīves attīstībā. Viņa vārdā Liepājā nosaukta iela. Bet tikai pirms dažiem gadu desmitiem viņš bija tikpat kā aizmirsts.