Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
VIDEO: «Ruftoperi. Liepājas piedzīvojumi»
Viņus sauc par trakajiem, ekstremāliem, kuri sēž uz adrenalīna adatas. Tie ir cilvēki, kuri uzkāpj visaugstākajos punktos (uz jumtiem, torņiem, pacēlājiem), riskē ar dzīvību, lai uzņemtu veiksmīgu fotogrāfiju, kuru pēc tam publicēs sociālajos tīklos.

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Liepājā kara bēgļu izmitināšanai pielāgo dienesta viesnīcu
Šobrīd Latvijā pastāvīgi uzturas jau vairāk nekā 34 500 kara bēgļi no Ukrainas. Pagājušajā nedēļā Latvijā iebraukuši vēl vairāk nekā 600 kara skartās valsts civiliedzīvotāju. Šī iemesla dēļ valstij un pašvaldībām nākas meklēt risinājumu viņu izmitināšanai. Liepājā daļai bēgļu rasta vieta dienesta viesnīcā.
Rīgā notiks militārās mācības «Namejs»
Līdz nedēļas beigām Rīgā notiks militārās mācības "Namejs", ceturtdien, 6. oktobrī, paziņoja Zemessardzes 1. Rīgas brigāde. Līdzīgas mācības notika arī pērn. Šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, kā pilsētvidē aizturēt bruņotu militāru spēku.
Liepājas operas simtgadē top Jēkaba Nīmaņa opera bērniem Māras Ķimeles režijā
Liepājā sāk vērienīgi atzīmēt operas simtgadi. Koncertzālē "Lielais dzintars" oktobrī atskaņos divas operas. Jau šajā sestdienā, 8. oktobrī, gaidāma pirmizrāde operai mazākajiem klausītājiem. 120 jaunieši no Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, 30 pedagogi un radošā komanda piedalīsies komponista Jēkaba Nīmaņa, režisores Māras Ķimeles, scenogrāfa Reiņa Suhanova un dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces radītajā jaundarbā ģimenēm "Mūž(-uš)īgais lidojums".
Liepājā zvejnieki gatavojas krīzes scenārijam – sāk tirgot zivis no kuģiem
Liepājā milzu rindas bijušas ne tikai pie vēlēšanu iecirkņiem, bet arī promenādē pēc zivīm. Piekrastes zvejnieki Liepājā jau sākuši gatavoties krīzes scenārijam. Pirmo reizi pēc ilgāka laika Liepājas tirdzniecības kanālā krastā zvejnieki no kuģiem sākuši tirgot no rīta jūrā nozvejotās zivis. Zvejnieki šobrīd gaida arī solītās kompensācijas par degvielas sadārdzinājumu, kas būtiski liek pārvērtēt katru došanos jūrā, lai tā nenestu zaudējumus.