Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā 50 ziemas peldētāji filmējušies mākslas darbam jūrā
Liepājā ziemas peldētāji kļuvuši par mākslas darbu – tā par pašas piedzīvoto stāsta Liepājas laikraksta "Kurzemes Vārds" korespondente Linda Kilevica. Viņa jau vairākus gadus peldas ziemā un ir sajūsmināta par iespēju kopā ar citiem Latvijas ziemas peldētājiem piedalīties mākslinieces Ievas Epneres videoinstalācijā "Kolekcija", kas no decembra sākuma apskatāma Malmes mākslas muzejā Zviedrijā izstādē "Latvijas kolekcija".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Liepājas pusē novembrī – mazāks bezdarbnieku skaits nekā pērn; ukraiņi darbu atrod apkalpojošā sfērā
Kaut arī vakanču skaits sarūk, Liepājas pusē situācija nodarbinātības jomā ir stabila, tā Latvijas Radio notiekošo skaidroja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Liepājas filiāles vadītāja Dace Baumane. Liepājas filiālē reģistrēti vairāk nekā 2400 bezdarbnieku no Liepājas un Dienvidkurzemes. Salīdzinot ar pagājušā gada novembri, bezdarbnieku skaits sarucis par 600. Turpinās arī atbalsts Ukrainas iedzīvotājiem.
Liepājā žurnāliste skolēniem vada nodarbību ciklu par medijpratību
Liepājas izdevniecības "Kurzemes vārds" redaktore Anda Pūce šobrīd aktīvi apmeklē Liepājas skolas, lai ar jauniešiem runātu par medijpratību. Informatīvajā pārpilnības laikmetā žurnāliste skolēniem skaidro, kā darbojas privātie un kā sabiedriskie mediji, kāda ir žurnālistikas loma, kas ir viltus ziņas un kā tās atšķirt.
Iedzīvotāji Liepājā un Rēzeknē ar skrējieniem svin Latvijas dzimšanas dienu
Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā Rēzeknē notiek jau tradicionālais Tautas skrējiens "Ieelpo Rēzekni!", kas ik gadu valsts dzimšanas dienai par godu pulcē vairākus simtus skrējēju un nūjotāju individuālās disciplīnās vai komandās. Savukārt liepājnieki pilsētas ielās izskries Latvijas kontūru.
Kad iestājas sasalums. Par gleznošanu kara laikā un izstādi Liepājā stāsta māksliniece Dace Dēliņa-Lipska
Liepājas muzejā ceturtdien,17. novembrī, atklās Liepājas vizuālās mākslas kopizstādi "Trauslais laikmets". Izstādei darbus iesniedza vairāk nekā 40 autori no Liepājas un novada. Viņu vidū ir Liepājas māksliniece Dace Dēliņa-Lipska, kuras lielformāta darbs "Ziema" raksturo šī gada izstādes tēmu "Trauslais laikmets". Autore atklāti stāsta par savām sajūtām, sākoties karam, un nespēju gleznot.