Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā 50 ziemas peldētāji filmējušies mākslas darbam jūrā
Liepājā ziemas peldētāji kļuvuši par mākslas darbu – tā par pašas piedzīvoto stāsta Liepājas laikraksta "Kurzemes Vārds" korespondente Linda Kilevica. Viņa jau vairākus gadus peldas ziemā un ir sajūsmināta par iespēju kopā ar citiem Latvijas ziemas peldētājiem piedalīties mākslinieces Ievas Epneres videoinstalācijā "Kolekcija", kas no decembra sākuma apskatāma Malmes mākslas muzejā Zviedrijā izstādē "Latvijas kolekcija".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Liepājā būvē iespaidīgu dzeramā ūdens termināli
Liepājas teritorijā netālu no Karostas izgriežamā tilta pašlaik būvē iespaidīgu dzeramā ūdens termināli. Paredzēts, ka dzeramais ūdens no Liepājas dziļurbumiem tiks nogādāts terminālī un tālāk to pa jūras ceļiem eksportēs uz citām valstīm. Projektu realizē SIA "EIPU", kam ir saistība ar Latvijā zināmā "Lielbātas avota" īpašniekiem, kuriem izdevies piesaistīt investorus. Līdzīgs projekts, taču apmēros mazāks, tiek īstenots arī Ventspilī.
Opera ģimenēm «Mūž(-uš)īgais lidojums» Liepājā pulcēs vairāk nekā 120 talantīgus jauniešus
Uzsākot Liepājas operas simtgades programmu, sestdien, 8. oktobrī koncertzālē "Lielais dzintars" opera ģimenēm "Mūž(-uš)īgais lidojums" pulcēs operas solistus, dziedātājus, profesionālu radošo komandu un vairāk nekā 120 jaunos mūziķus un māksliniekus, kuri klausītājiem atklās dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces stāstu par Mušu, kura izlēma darīt visu, lai kļūtu mūžīga, informēja organizatori.