Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 20 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

6 vietas "LIEPĀJAS PARTIJA"
5 vietas Politiskā partija "Latvijas Reģionu Apvienība"
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
1 vieta "Kustība "Par!"", Jaunā VIENOTĪBA, "PROGRESĪVIE"
1 vieta Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
Ziņas
Liepājā 50 ziemas peldētāji filmējušies mākslas darbam jūrā
Liepājā ziemas peldētāji kļuvuši par mākslas darbu – tā par pašas piedzīvoto stāsta Liepājas laikraksta "Kurzemes Vārds" korespondente Linda Kilevica. Viņa jau vairākus gadus peldas ziemā un ir sajūsmināta par iespēju kopā ar citiem Latvijas ziemas peldētājiem piedalīties mākslinieces Ievas Epneres videoinstalācijā "Kolekcija", kas no decembra sākuma apskatāma Malmes mākslas muzejā Zviedrijā izstādē "Latvijas kolekcija".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kādreiz Latvija, tagad Lietuva – latviešiem pa pēdām Būtiņģē un Sventājā
Būtiņģe un Sventāja, kas tagad ir kūrortpilsētas Palangas daļa, kādreiz esot bijušas mūsu zemes. Viduslaikos kurzemnieku priekšteču kuršu ciemi sniegušies vēl tālāk – līdz pat Klaipēdai, bet pirmā kuršu apmetne atradusies netālu no Sventājas upes ietekas jūrā, Sventājas Lejniekos. Te mīt arī saujiņa latviešu, ar kuriem tikās Latvijas Televīzijas raidījums "Ielas garumā".
Liepājā ar aculiecinieku atbalstu aiztur iereibušu vīrieti ar pneimatisko ieroci
Trešdien, 19. oktobrī, pulksten 06.25 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā, Zemnieku ielā, pie diviem vīriešiem atrodas ierocim līdzīgs priekšmets. Valsts policijas Speciālo uzdevumu bataljona amatpersonas nekavējoties ieradās notikuma vietā, kur sastapa vīrieti – liecinieku, kurš izskaidroja policistiem, ka redzējis, ka vienam vīrietim aiz bikšu jostas ir aizbāzts ierocis.
Liepājā izstāda Padega, Sutas un Vidberga mākslas darbus
28. oktobrī plkst. 17.00 Liepājas muzeja anfilādē atklās trīs izcilu Latvijas starpkaru perioda mākslinieku – Kārļa Padega, Romana Sutas un Sigismunda Vidberga grafikas darbu izstādi, informēja muzeja pārstāvji.