Šoreiz piedāvājam debates Jēkabpils un Bauskas novados.
Priekšvēlēšanu debates Jēkabpils novadā.
Debatēs piedalās:
Apvienība “Iedzīvotāji” – Alfons Žuks
Jaunā konservatīvā partija – Aivars Vanags
Latvijas Reģionu apvienība/”Vienotība” – Mārtiņš Svilis
"Saskaņa" – Jaroslavs Gaveiko
“Progresīvie” – Kristīne Ozola
Latvijas Zemnieku savienība – Līga Kļaviņa
"Latvijas attīstībai" – Elīna Serkova
Jēkabpils Reģionālā partija – Leonīds Salcevičs
Nacionālā apvienība – Kārlis Stars
Latvijas Zaļā partija – Raivis Ragainis
“KPV LV” – Miervaldis Ziediņš
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – Ingus Zālītis
Priekšvēlēšanu debates Bauskas novadā.
Debatēs piedalās:
Nacionālā apvienība – Aivars Okmanis
Latvijas Reģionu apvienība – Guntis Kalniņš
"KPV LV" – Aleksandrs Navickis
"Saskaņa" – Andris Arcimovičs
"Latvijas attīstībai" – Ināra Pētersone
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – Atis Avots
Jaunā konservatīvā partija – Inita Nagņibeda
“Jaunā Vienotība” – Dina Romanovska
Zaļo un Zemnieku savienība – Jānis Kovals
Kopumā tiks aizvadīts 41 debašu raidījums, un katrs no tiem būs veltīts atsevišķam novadam vai valstspilsētai. Novadu un valstspilsētu secība, kādā debates tiks publicētas portālā LSM.lv un pārraidītas LTV1 ēterā, noteikta pēc iedzīvotāju skaita – sākot ar iedzīvotāju ziņā mazāko novadu un valstspilsētu, beidzot ar lielāko novadu un lielāko valstspilsētu, kurā tiek rīkotas pašvaldību vēlēšanas.
Piedalīties debatēs varēs katra vēlēšanām reģistrētā saraksta pirmais numurs, bet, ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams – otrais vai trešais numurs.
Debates no 11. maija skatāmas portālā LSM.lv un LTV1 ēterā – katru darba dienu no pusdienlaika līdz pulksten 15.15.
Debašu kalendārs:
- 11. maijs – Valkas novads un Saulkrastu novads
- 12. maijs – Ventspils novads, Līvānu novads, Alūksnes novads
- 13. maijs – Preiļu novads, Smiltenes novads, Balvu novads
- 14. maijs – Gulbenes novads, Olaines novads, Ādažu novads
- 17. maijs – Ludzas novads, Krāslavas novads, Salaspils novads
- 18. maijs – Augšdaugavas novads, Kuldīgas novads, Saldus novads
- 19. maijs – Rēzekne, Limbažu novads
- 20. maijs – Dobeles novads, Madonas novads
- 21. maijs – Aizkraukles novads, Ķekavas novads
- 24. maijs – Siguldas novads, Ropažu novads
- 25.maijs – Jelgavas novads, Rēzeknes novads
- 26. maijs – Dienvidkurzemes novads, Mārupes novads
- 27. maijs – Ventspils, Talsu novads
- 28. maijs – Jēkabpils novads, Bauskas novads
- 31. maijs – Cēsu novads, Tukuma novads
- 1. jūnijs – Valmieras novads, Ogres novads
- 2. jūnijs – Jūrmala, Jelgava
- 3. jūnijs – Liepāja, Daugavpils