Šoreiz piedāvājam debates Gulbenes, Olaines un Ādažu novados.
Priekšvēlēšanu debates Gulbenes novadā:
Debatēs piedalās:
"Latvijas attīstībai" – Normunds Mazūrs
Nacionālā apvienība – Guna Pūcīte
Jaunā konservatīvā partija – Guna Švika
“Jaunā Vienotība” – Intars Liepiņš
Zaļo un Zemnieku savienība – Normunds Audzišs
Latvijas Reģionu apvienība – Andis Caunītis
Priekšvēlēšanu debates Olaines novadā:
Debatēs piedalās:
Latvijas Krievu savienība – nepiedalās
Nacionālā apvienība – Agris Zanders
"Latvijas attīstībai" – Aleksandrs Geržatovičs
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – Andris Bergs
"Saskaņa" – Aleksandrs Čmiļs
Zaļo un Zemnieku savienība – Oskars Galanders
"Sadarbība" – nepiedalās
Priekšvēlēšanu debates Ādažu novadā:
Debatēs piedalās:
Latvijas Reģionu apvienība – Māris Sprindžuks
Latvijas Zemnieku savienība – Daiga Mieriņa
“Kustība “Par!””/ “Jaunā Vienotība” – Mārtiņš Spravņiks
"Saskaņa" – Druvis Kleins
“KPV LV” – Mārtiņš Riekstiņš
Jaunā konservatīvā partija – Imants Krastiņš
Latvijas Zaļā partija – Gundars Bojārs
Kopumā tiks aizvadīts 41 debašu raidījums, un katrs no tiem būs veltīts atsevišķam novadam vai valstspilsētai. Novadu un valstspilsētu secība, kādā debates tiks publicētas portālā LSM.lv un pārraidītas LTV1 ēterā, noteikta pēc iedzīvotāju skaita – sākot ar iedzīvotāju ziņā mazāko novadu un valstspilsētu, beidzot ar lielāko novadu un lielāko valstspilsētu, kurā tiek rīkotas pašvaldību vēlēšanas.
Piedalīties debatēs varēs katra vēlēšanām reģistrētā saraksta pirmais numurs, bet, ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams – otrais vai trešais numurs.
Debates no 11. maija skatāmas portālā LSM.lv un LTV1 ēterā – katru darba dienu no pusdienlaika līdz pulksten 15.15.
Debašu kalendārs:
- 11. maijs – Valkas novads un Saulkrastu novads
- 12. maijs – Ventspils novads, Līvānu novads, Alūksnes novads
- 13. maijs – Preiļu novads, Smiltenes novads, Balvu novads
- 14. maijs – Gulbenes novads, Olaines novads, Ādažu novads
- 17. maijs – Ludzas novads, Krāslavas novads, Salaspils novads
- 18. maijs – Augšdaugavas novads, Kuldīgas novads, Saldus novads
- 19. maijs – Rēzekne, Limbažu novads
- 20. maijs – Dobeles novads, Madonas novads
- 21. maijs – Aizkraukles novads, Ķekavas novads
- 24. maijs – Siguldas novads, Ropažu novads
- 25.maijs – Jelgavas novads, Rēzeknes novads
- 26. maijs – Dienvidkurzemes novads, Mārupes novads
- 27. maijs – Ventspils, Talsu novads
- 28. maijs – Jēkabpils novads, Bauskas novads
- 31. maijs – Cēsu novads, Tukuma novads
- 1. jūnijs – Valmieras novads, Ogres novads
- 2. jūnijs – Jūrmala, Jelgava
- 3. jūnijs – Liepāja, Daugavpils