Sadaļas Sadaļas

VIDEO: Pašvaldību vēlēšanu debates Gulbenes, Olaines un Ādažu novados

Tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, kas notiks 5. jūnijā, Latvijas Televīzijas Ziņu dienests un sabiedrisko mediju portāls LSM.lv piedāvā vērienīgu un vēl nebijušu debašu maratonu – debates ar deputāta amata kandidātiem no visiem Latvijas novadiem.

Šoreiz piedāvājam debates Gulbenes, Olaines un Ādažu novados.

Priekšvēlēšanu debates Gulbenes novadā:

Debatēs piedalās:
"Latvijas attīstībai" – Normunds Mazūrs  
Nacionālā apvienība – Guna Pūcīte
Jaunā konservatīvā partija – Guna Švika
“Jaunā Vienotība” – Intars Liepiņš
Zaļo un Zemnieku savienība – Normunds Audzišs
Latvijas Reģionu apvienība – Andis Caunītis

Priekšvēlēšanu debates Olaines novadā:

Debatēs piedalās:
Latvijas Krievu savienība – nepiedalās
Nacionālā apvienība – Agris Zanders
"Latvijas attīstībai" – Aleksandrs Geržatovičs
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – Andris Bergs
"Saskaņa" – Aleksandrs Čmiļs
Zaļo un Zemnieku savienība – Oskars Galanders
"Sadarbība" –  nepiedalās

Priekšvēlēšanu debates Ādažu novadā:

Debatēs piedalās:
Latvijas Reģionu apvienība – Māris Sprindžuks  
Latvijas Zemnieku savienība – Daiga Mieriņa
“Kustība “Par!””/ “Jaunā Vienotība” – Mārtiņš Spravņiks
"Saskaņa" – Druvis Kleins
“KPV LV” – Mārtiņš Riekstiņš
Jaunā konservatīvā partija – Imants Krastiņš  
Latvijas Zaļā partija – Gundars Bojārs

Kopumā tiks aizvadīts 41 debašu raidījums, un katrs no tiem būs veltīts atsevišķam novadam vai valstspilsētai. Novadu un valstspilsētu secība, kādā debates tiks publicētas portālā LSM.lv un pārraidītas LTV1 ēterā, noteikta pēc iedzīvotāju skaita – sākot ar iedzīvotāju ziņā mazāko novadu un valstspilsētu, beidzot ar lielāko novadu un lielāko valstspilsētu, kurā tiek rīkotas pašvaldību vēlēšanas.

Piedalīties debatēs varēs katra vēlēšanām reģistrētā saraksta pirmais numurs, bet, ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams – otrais vai trešais numurs. 

Debates no 11. maija skatāmas portālā LSM.lv un LTV1 ēterā – katru darba dienu no pusdienlaika līdz pulksten 15.15.

 

Debašu kalendārs:

  • 11. maijs – Valkas novads un Saulkrastu novads  
  • 12. maijs – Ventspils novads, Līvānu novads, Alūksnes novads
  • 13. maijs – Preiļu novads, Smiltenes novads, Balvu novads  
  • 14. maijs – Gulbenes novads, Olaines novads, Ādažu novads  
  • 17. maijs – Ludzas novads, Krāslavas novads, Salaspils novads  
  • 18. maijs – Augšdaugavas novads, Kuldīgas novads, Saldus novads
  • 19. maijs – Rēzekne, Limbažu novads  
  • 20. maijs – Dobeles novads,  Madonas novads
  • 21. maijs – Aizkraukles novads, Ķekavas novads
  • 24. maijs – Siguldas novads,  Ropažu novads
  • 25.maijs – Jelgavas novads, Rēzeknes novads
  • 26. maijs – Dienvidkurzemes novads, Mārupes novads  
  • 27. maijs – Ventspils, Talsu novads  
  • 28. maijs – Jēkabpils novads, Bauskas novads
  • 31. maijs – Cēsu novads, Tukuma novads  
  • 1. jūnijs – Valmieras novads, Ogres novads  
  • 2. jūnijs – Jūrmala, Jelgava
  • 3. jūnijs – Liepāja, Daugavpils
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt