Šoreiz piedāvājam debates Preiļu novadā, Smiltenes novadā un Balvu novadā.
Priekšvēlēšanu debates Preiļu novadā:
Debatēs piedalās:
Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija – nepiedalās
Apvienība “Iedzīvotāji”/Latvijas Reģionu apvienība/Jaunā konservatīvā partija – Ārijs Vucāns
"Saskaņa" – Ēvalds Vilcāns
Latgales partija/”Jaunā Vienotība” – Maruta Plivda
“KPV LV” – Ilga Zalāne
Zaļo un Zemnieku savienība – Ārs Elsts
"Latvijas attīstībai" – Lauris Pastars
Nacionālā apvienība – Pēteris Rožinskis
Priekšvēlēšanu debates Smiltenes novadā:
Debatēs piedalās:
“Progresīvie” – Ervins Labanovskis
Nacionālā apvienība – Edgars Avotiņš
"Latvijas attīstībai" – Gita Mūrniece
“Jaunā Vinotība” – Ilze Vergina
Jaunā konservatīvā partija – Ilona Krūmiņa
Zaļo un Zemnieku savienība/Latvijas Reģionu apvienība – Toms Markss
Priekšvēlēšanu debates Balvu novadā:
Debatēs piedalās:
Latvijas Zaļā partija – Jānis Trupovnieks
"Latvijas attīstībai" – Leonids Cvetkovs
Latgales partija – Sergejs Maksimovs
“KPV LV” – Jānis Garbovskis
Latvijas Zemnieku savienība – Aigars Pušpurs
Jaunā konservatīvā partija – Aldis Bukšs
Nacionālā apvienība – Aija Mežale
"Saskaņa" – Gints Grīslis
“Jaunā Vienotība” – Maruta Castrova
Kopumā tiks aizvadīts 41 debašu raidījums, un katrs no tiem būs veltīts atsevišķam novadam vai valstspilsētai. Novadu un valstspilsētu secība, kādā debates tiks publicētas portālā LSM.lv un pārraidītas LTV1 ēterā, noteikta pēc iedzīvotāju skaita – sākot ar iedzīvotāju ziņā mazāko novadu un valstspilsētu, beidzot ar lielāko novadu un lielāko valstspilsētu, kurā tiek rīkotas pašvaldību vēlēšanas.
Piedalīties debatēs varēs katra vēlēšanām reģistrētā saraksta pirmais numurs, bet, ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams – otrais vai trešais numurs.
Debates no 11. maija skatāmas portālā LSM.lv un LTV1 ēterā – katru darba dienu no pusdienlaika līdz pulksten 15.15.
Debašu kalendārs:
- 11. maijs – Valkas novads un Saulkrastu novads
- 12. maijs – Ventspils novads, Līvānu novads, Alūksnes novads
- 13. maijs – Preiļu novads, Smiltenes novads, Balvu novads
- 14. maijs – Gulbenes novads, Olaines novads, Ādažu novads
- 17. maijs – Ludzas novads, Krāslavas novads, Salaspils novads
- 18. maijs – Augšdaugavas novads, Kuldīgas novads, Saldus novads
- 19. maijs – Rēzekne, Limbažu novads
- 20. maijs – Dobeles novads, Madonas novads
- 21. maijs – Aizkraukles novads, Ķekavas novads
- 24. maijs – Siguldas novads, Ropažu novads
- 25.maijs – Jelgavas novads, Rēzeknes novads
- 26. maijs – Dienvidkurzemes novads, Mārupes novads
- 27. maijs – Ventspils, Talsu novads
- 28. maijs – Jēkabpils novads, Bauskas novads
- 31. maijs – Cēsu novads, Tukuma novads
- 1. jūnijs – Valmieras novads, Ogres novads
- 2. jūnijs – Jūrmala, Jelgava
- 3. jūnijs – Liepāja, Daugavpils