Šoreiz piedāvājam debates Rēzeknē un Limbažu novadā
Priekšvēlēšanu debates Rēzeknē:
Debatēs piedalās:
"Saskaņa" – Aleksandrs Bartaševičs
Apvienība “Iedzīvotāji” – Zane Vancāne
Jaunā konservatīvā partija – Voldemārs Platacis
Nacionālā apvienība/Latvijas Zaļā partija/”Jaunā Vienotība”/Latvijas Reģionu apvienība/Latgales partija – Ināra Groce
“Progresīvie” – Leila Rasima
Priekšvēlēšanu debates Limbažu novadā:
Debatēs piedalās:
Jaunā konservatīvā partija – Māris Beļaunieks
Zaļo un Zemnieku savienība – Didzis Zemmers
Nacionālā apvienība – Arvīds Ozols
“Jaunā Vienotība” – Ilze Žūriņa-Davidčuka
Latvijas Reģionu apvienība – Dagnis Straubergs
"Saskaņa" – Jānis Salzemnieks
Vidzemes partija – Andris Garklāvs
"KPV LV" – Agnese Zagorska
Kopumā tiks aizvadīts 41 debašu raidījums, un katrs no tiem būs veltīts atsevišķam novadam vai valstspilsētai. Novadu un valstspilsētu secība, kādā debates tiks publicētas portālā LSM.lv un pārraidītas LTV1 ēterā, noteikta pēc iedzīvotāju skaita – sākot ar iedzīvotāju ziņā mazāko novadu un valstspilsētu, beidzot ar lielāko novadu un lielāko valstspilsētu, kurā tiek rīkotas pašvaldību vēlēšanas.
Piedalīties debatēs varēs katra vēlēšanām reģistrētā saraksta pirmais numurs, bet, ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams – otrais vai trešais numurs.
Debates no 11. maija skatāmas portālā LSM.lv un LTV1 ēterā – katru darba dienu no pusdienlaika līdz pulksten 15.15.
Debašu kalendārs:
- 11. maijs – Valkas novads un Saulkrastu novads
- 12. maijs – Ventspils novads, Līvānu novads, Alūksnes novads
- 13. maijs – Preiļu novads, Smiltenes novads, Balvu novads
- 14. maijs – Gulbenes novads, Olaines novads, Ādažu novads
- 17. maijs – Ludzas novads, Krāslavas novads, Salaspils novads
- 18. maijs – Augšdaugavas novads, Kuldīgas novads, Saldus novads
- 19. maijs – Rēzekne, Limbažu novads
- 20. maijs – Dobeles novads, Madonas novads
- 21. maijs – Aizkraukles novads, Ķekavas novads
- 24. maijs – Siguldas novads, Ropažu novads
- 25.maijs – Jelgavas novads, Rēzeknes novads
- 26. maijs – Dienvidkurzemes novads, Mārupes novads
- 27. maijs – Ventspils, Talsu novads
- 28. maijs – Jēkabpils novads, Bauskas novads
- 31. maijs – Cēsu novads, Tukuma novads
- 1. jūnijs – Valmieras novads, Ogres novads
- 2. jūnijs – Jūrmala, Jelgava
- 3. jūnijs – Liepāja, Daugavpils