Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Kārsavas vēstures izpēte rezultējas jau otras grāmatas «Kārsavas stāsti» izdošanā
2018. gadā iznāca krājums "Kārsavas stāsti", pirmo reizi grāmatā vienuviet apkopojot pētījumus par Kārsavas novada arheoloģiskajām vietām, muižu sistēmu, dzelzceļa vēsturi, reliģiskajām draudzēm un 20.gadsimta karu nestajām pārmaiņām. Strādājot pie pirmā krājuma, veidotāji apjautuši, ka materiāla ir tik daudz, ka ir nepieciešams veidot turpinājumu. Nu klajā nākusi grāmatā "Kārsavas stāsti II".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Kūlas ugunsgrēkā Ludzas pusē gājis bojā cilvēks
Vakar pēcpusdienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu Ludzas novada Pušmucovas pagastā, kur dega kūla viena hektāra platībā. Dedzinot sausos zarus un pērno zāli, ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks, informēja VUGD pārstāve Agrita Vītola.
Ludzas novada Felicianovā brīvdienās notiks Zemessardzes mācības
26. un 27. martā Ludzas novada Felicianovas ciematā Ciblas pagasta teritorijā notiks Zemessardzes 3. Latgales brigādes zemessargu plānveida militārās mācības, trenējot lauka kaujas iemaņas un aizsardzības operāciju elementus apdzīvotā vietā, informēja Zemessardzē, aicinot iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret šīm aktivitātēm.
Latgales pašvaldībām iebrukums Ukrainā liek pārskatīt sadarbību ar Krieviju
Kamēr vairākas pašvaldības Latvijā atsakās no sadarbības ar Krieviju, reaģejot uz tās iebrukumu Ukrainā, tikmēr Latgalē pašvaldības vairāk sliecas juridiski skaidrot dažādus jautājumus, norādot, ka patlaban neesot skaidrs, vai un kā finanšu sankcijas pret Krieviju ietekmēs pārrobežas sadarbību un vietvaru ekonomiku. 
Ludzā tapis audiogids
Ludzas novada tūrisma centrs, uzsākot 2022. gada tūrisma sezonu, novada iedzīvotājiem un viesiem piedāvā jaunumu – audiogidu.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt