Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Kārsavas vēstures izpēte rezultējas jau otras grāmatas «Kārsavas stāsti» izdošanā
2018. gadā iznāca krājums "Kārsavas stāsti", pirmo reizi grāmatā vienuviet apkopojot pētījumus par Kārsavas novada arheoloģiskajām vietām, muižu sistēmu, dzelzceļa vēsturi, reliģiskajām draudzēm un 20.gadsimta karu nestajām pārmaiņām. Strādājot pie pirmā krājuma, veidotāji apjautuši, ka materiāla ir tik daudz, ka ir nepieciešams veidot turpinājumu. Nu klajā nākusi grāmatā "Kārsavas stāsti II".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Latgalē daļa pedagogu nogaida ar vakcinēšanos pret Covid-19
Jaunā izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (Jaunā konservatīvā partija) ir nobažījusies par pedagogu lēno vakcinācijas pret Covid-19 tempu. Līdz šim vakcināciju pret Covid-19 saņēmusi vien nepilna puse jeb aptuveni 47% skolotāju. Un tas rada bažas par klātienes mācībām rudenī. Ministre cer, ka vakcinēšanas procesa virzīšanā nāks palīgā arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība. Cik aktīvi vakcinējas pedagogi Latgalē? 
Ludzas novadā uzvar ZZS, domē iekļūst 3 saraksti
Pašvaldību vēlēšanās Ludzas novadā uzvarēja Zaļo un Zemnieku savienība, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas provizoriskie dati pēc balsu saskaitīšanas visos 28 iecirkņos.

Par Zaļo un Zemnieku savienību nobalsoja 48,36% vēlētāju, par Latgales partiju balsoja 32,36%, vēl domē iekļuva “Saskaņa”, kuru atbalstīja 11,61% iedzīvotāju.
Pašvaldības pirms vēlēšanām piesardzīgas par iespējamām izmaiņām pēc novadu reformas
Ir palikušas trīs nedēļas līdz pašvaldību vēlēšanām. Šīs vēlēšanas ir pavisam citādākas nekā iepriekšējās – vēlam deputātus jau jaunajos novados. Apvienotās pašvaldības uzsāks darbu pēc pašvaldību pirmās sēdes 1. jūlijā. Taču, lai sagatavotos apvienošanās procesam, pašvaldībās tiek izstrādāti plānošanas dokumenti, lai saprastu, kā strādās jaunie novadi. Šim plānam ir arī valsts mērķdotācija. Vienam projektam pieejamais finansējums paredzēts 18 750 eiro.
Robežsargi atgādina tūristiem: pierobežas joslā vajadzīga speciāla caurlaide
Valsts robeža ir zona, kur nepiederīgiem atrasties aizliegts. Taču, apmeklējot tūrisma objektus vai citu iemeslu dēļ viesojoties pierobežas joslā personām, kas sasniegušas 15 gadu vecumu, nepieciešama speciāla caurlaide. Pēdējā laikā iedzīvotāji arvien biežāk šos abus noteikums pārkāpj. Tāpēc, sākoties tūrisma sezonai, Valsts robežsardze un tūrisma speciālisti cer uzlabot savstarpējo saziņu, kā arī plašāk informēt par caurlaižu aizpildīšanas kārtību.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt