Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Kārsavas vēstures izpēte rezultējas jau otras grāmatas «Kārsavas stāsti» izdošanā
2018. gadā iznāca krājums "Kārsavas stāsti", pirmo reizi grāmatā vienuviet apkopojot pētījumus par Kārsavas novada arheoloģiskajām vietām, muižu sistēmu, dzelzceļa vēsturi, reliģiskajām draudzēm un 20.gadsimta karu nestajām pārmaiņām. Strādājot pie pirmā krājuma, veidotāji apjautuši, ka materiāla ir tik daudz, ka ir nepieciešams veidot turpinājumu. Nu klajā nākusi grāmatā "Kārsavas stāsti II".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ludzas novadā priecājas par bezmaksas sabiedrisko transportu; kopā 15 tādu maršrutu
Pašlaik ir pieejami 60 reisi 15 reģionālajos maršrutos, kur pasažieriem maksas biļetes vietā tiek izsniegta nulles vērtības biļete jeb brauciens tajos ir bezmaksas. Šie reisi ieviesti vietās, kur ir mazs iedzīvotāju blīvums, lai paaugstinātu sabiedriskā transporta pieejamību. Visvairāk reģionālo maršrutu, kur kursē bezmaksas sabiedriskais transports, ir Ludzas novadā – četri. 
Kārsavas iedzīvotāji nesteidz reģistrēt un kārtot savas sausās tualetes
Jau gandrīz divus gadus iedzīvotājiem ir pienākums reģistrēt un arī atbilstoši Ministru kabineta (MK) noteiktajām prasībām sakārtot savā īpašumā esošo kanalizācijas sistēmu, ja tā nav pievienota pilsētas centralizētajiem kanalizācijas tīkliem. Ludzas novada Kārsavā, lai arī decentralizēto kanalizācijas sistēmu reģistrs ir izveidots, iedzīvotāji nesteidz kārtot un reģistrēt savas sirsniņmājiņas.
Ludzas novadā dzīvojošā Valfrēda Miezīša lepnums – 39 baložu šķirnes
Ludzas novada Līdumnieku pagastā, Krievijas pierobežā, atrodas viena no retajām lauku saimniecībām, kurā iespējams apskatīt šķirnes baložus. Valfrēds Miezītis ir aizrāvies ar baložiem un to audzēšanu jau kopš bērnības, tagad viņa lauku saimniecībā apskatāmas 39 baložu šķirnes. 

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt