Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Kārsavas vēstures izpēte rezultējas jau otras grāmatas «Kārsavas stāsti» izdošanā
2018. gadā iznāca krājums "Kārsavas stāsti", pirmo reizi grāmatā vienuviet apkopojot pētījumus par Kārsavas novada arheoloģiskajām vietām, muižu sistēmu, dzelzceļa vēsturi, reliģiskajām draudzēm un 20.gadsimta karu nestajām pārmaiņām. Strādājot pie pirmā krājuma, veidotāji apjautuši, ka materiāla ir tik daudz, ka ir nepieciešams veidot turpinājumu. Nu klajā nākusi grāmatā "Kārsavas stāsti II".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ludzas novadā iedzīvotāji lūdz valsti sakārtot ceļu Sprikutova–Raipole–Nirza
Iedzīvotāju, kuriem nākas pārvietoties pa Ludzas novada ceļu Sprikutova–Raipole–Nirza, pacietības mērs ir pilns. Ceļam ir grants segums, un pārvietošanās pa to ir apgrūtināta jebkurā gadalaikā. Tādēļ iedzīvotāji, vācot parakstus, iesnieguši sūdzību Satiksmes ministrijai un valsts SIA “Latvijas valsts ceļi”, lūdzot sakārtot ceļu, izbūvēt dubultās virsmas segumu un uzturēt to.
Latgalē sāk seno amatu un prasmju digitalizāciju
Latgalē ir uzsākts nopietns darbs pie seno amatu un prasmju saglabāšanas. Realizējot vairākus projektus, biedrība "Ludzas amatnieks" ir uzsākusi dažādu seno prasmju un amatu meistaru apzināšanu un viņu prasmju un arodu digitalizāciju. Pašlaik apzināti 150 seno amatu pratēji, un līdz šā gada beigām par retāko un senāko amatu pratējiem taps astoņas mācību filmas.
Pāri Mazajam Ludzas ezeram izbūvēts teju 300 metru garš pontonu tilts
Pagājušā gada nogalē Ludzas novada pašvaldība ieguva ģimenei draudzīgākās pašvaldības titulu un naudas balvu – 25 tūkstošus eiro. Ieguldot savu līdzfinansējumu, pašvaldība par šo naudu šovasar pāri Ludzas ezeram ierīkoja 289 metrus garu pontonu tiltu.
Ludzas novada pašvaldību arī turpmāk vadīs Mekšs
Ceturtdien, 1. jūlijā, par Ludzas novada pašvaldības vadītāju vienbalsīgi iecelts līdzšinējais vadītājs Edgars Mekšs no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS), informēja Ludzas novada pašvaldībā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt