Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Kārsavas vēstures izpēte rezultējas jau otras grāmatas «Kārsavas stāsti» izdošanā
2018. gadā iznāca krājums "Kārsavas stāsti", pirmo reizi grāmatā vienuviet apkopojot pētījumus par Kārsavas novada arheoloģiskajām vietām, muižu sistēmu, dzelzceļa vēsturi, reliģiskajām draudzēm un 20.gadsimta karu nestajām pārmaiņām. Strādājot pie pirmā krājuma, veidotāji apjautuši, ka materiāla ir tik daudz, ka ir nepieciešams veidot turpinājumu. Nu klajā nākusi grāmatā "Kārsavas stāsti II".

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Zilupē cels 20 gadus nemainīto apkures tarifu
Zilupes pilsētā reģistrēti nepilns pusotrs tūkstotis iedzīvotāju, un centralizēto apkuri 14 daudzdzīvokļu mājām nodrošina pašvaldības uzņēmums. Decembris ir pēdējais mēnesis, kad par apkuri pilsētnieki maksās vēl pēc pirms 20 gadiem pieņemtā apkures tarifa, vēstīja Latvijas Radio.
Mazpilsētu autoostas – nereti slēgtas vai sliktā stāvoklī
Šā gada sākumā Autotransporta direkcija pārtrauca dotēt vairāku mazo autoostu izmaksas uzgaidāmo telpu uzturēšanai un trīs mazpilsētās tās slēdza. Divas no tām, Ilūkstē un Dagdā, atkal ir vaļā, jo izmaksas apņēmušās segt pašvaldības, bet Kārsavas autoosta joprojām ir slēgta. Uzturēt mazās autoostas traucē arī tas, ka to ēkas nereti ir sliktā tehniskā stāvoklī.
Ludzā par miljonu eiro pārbūvē Jaunsardzes apmācību bāzi
Ludzā ir uzsākta vērienīga Jaunsardzes apmācību bāzes pārbūve un teritorijas labiekārtošana. Jau nākamā gada vasarā Jaunsardzes apmācības, Valsts aizsardzības mācība Ludzas un apkārtējo novadu jauniešiem notiks par miljonu eiro pārbūvētajās ēkās un treniņlaukumā. 
Kā pašvaldību darbu Latgalē ietekmē prasība par Covid-19 sertifikātu?
Rēzeknes pilsētas dome bija vieni no pirmajiem, kuri jau pirms nedēļas domē deputāta pilnvaras apturēja tiem deputātiem, kuri nevarēja uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Taču, piemēram, Līvānu novada pašvaldība šajā nedēļā plāno lemt par pilnvaru apturēšanu, domē šādi ir divi deputāti, kas nevar pildīt savus pienākumus.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt