Provizoriskie rezultāti

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

Provizoriskais mandātu sadalījums

Neoficiālie aprēķini, balstoties uz provizoriskajiem CVK datiem no 28 iecirkņiem

Atjaunots: 06.06. plkst. 11:10

8 vietas Zaļo un Zemnieku savienība
5 vietas LATGALES PARTIJA
2 vietas "Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija
Ziņas
Daugavpils cer saglabāt padomju pieminekļus; Ludza vēlas aizvākt vairāk par likumā noteikto 
Ne visām Latvijas pašvaldībām tik ātri izdodas atbrīvoties no padomju pieminekļiem, kā to paveic galvaspilsēta. Ir pašvaldības, kurās nepieciešamas papildu procedūras, lai aizvāktu padomju režīmu slavinošos pieminekļus. Tikmēr citviet vietvara pati sev rada birokrātisko slogu. Piemēram, Daugavpils cer saglabāt padomju pieminekļus, bet Ludza vēlas aizvākt vēl vairāk, nekā nosaka likums. Lai kā process ritētu, visām pašvaldībām līdz 15. novembrim jādemontē tie, kas iekļauti apstiprinātajā demontējamo pieminekļu sarakstā. 

Ziņojumu dēlis

Pastāsti, kādas problēmas ir Tavā pašvaldībā, kas labs ir izdarīts pēdējo 4 gadu laikā vai ko Tu gribi sagaidīt no jaunās vietvaras.

Video

Jaunākie video no citiem novadiem

Rādīt vairāk

Kas solīts pirms 4 gadiem

Ko pirms iepriekšējām vēlēšanām 2017.gadā toreizējie pašvaldību vadītāji intervijās LTV Ziņu dienestam atbildēja uz iedzīvotāju jautājumiem un ko solīja darīt četru gadu laikā.

Ar mīlestību pret dzīvi caur kameras aci – Okupācijas muzejam uzdāvināti unikāli fotoalbumi par padomju dzīvi Kārsavā
Latvijas Okupācijas muzejam ir uzdāvināti trīs vēsturiski fotoalbumi, kuros apkopoti simtiem padomju laikos iemūžinātu brīžu, kurus uzņēmis kārsavietis Aleksandrs Proboks. Par spīti latgalieša sūrajam liktenim, fotogrāfijas parāda, ka viņš mīlēja dzīvi. Vēsturiskās bildes palīdzējušas izpētīt Proboka mūžu un izveidot rakstu, kas ir publicēts jaunākajā darbā „Kārsavas stāsti II”. Kā atzīmēja grāmatas zinātniskais redaktors – fotogrāfa uzņemtie mirkļi sasaucas ar cilvēku stāstīto par padomju laikiem.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt